Sivilceleriniz için neler yapıyorsunuz ?bi de bunu deneyin :)

hiç sivilcem yokken birdenbire türediler kremler ilaçlar hiç biri fayda etmedi... teyzemin yanına tatile gittim gençken gazete de okuduğu bir yazıya göre maske yaptı yüzüme şimdi yüzümde neredeyse hiç bişey kalmadı günden güne açılıyo rengi bir haftadır kullanıyorum sadece... bir tatlı kaşığı tuzu çay bardağına koyun çay bardağının yarısından az süt koyup iyice karıştırın ve pamukla yüzünüze sürün 15 dk bekledip sadece suyla yıkayın aynı sütü bozlmadığı sürece kullanabilisiniz :)

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• sorunun linkini kaydettim işe yararsa 5* yaramazsa 1* :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Okumadım. ama bende çıkmıyo hiç. 6-7 ayda bir bıyık veya kaş tarafında çıkabiliyo bazen. Patlatıp İmex kremimi sürüyorum. diğer gün eser kalmıyo :)

0|0
    0|0
    • sıkma beee ıyk :)

• iz klmasında :)

• yo yo no problem:D

• cilt hastalığı olursa dediğin olur da bünyede varsa olmuyor ben 27 yaşındayım hala tek tük çıkıyor bu sene kafaya koydum kökünü kazıcam inş doktora gidip hızlı çözümle bulucam inş çözümü

0|0
    0|0
    • valla bn doktora gittim hiç bir halta yaramıyo ilacı midemi bulandırmkatan başka.. bu kurutuyo göze çarpnlar bir bir gidiyo yüzün beyazlıyo

• e yani :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Her gün mü kullanıyorsun? Kullanım aralıklarını yazarsan sevinirim.

Gece uyumadan önce mi, sabah mı?

0|0
    0|0
  • HIMMM denemk lazım :) saol şekerrr

0|0
    0|0
    • çok basit zaten dene dene :)

• denedim,bekliyorum bakalım iyi gelecek mii. :)

0|0
    0|0
    • hergün yap pes etme :)

• 5 dakika sonra yıkıyacağım. bende kuruduğunu hissediyorum. sivilcem çok degil 3-5 tane ama rahatsız ediyordu sana ve teyzene teşekkürlerr:)

• rica ederim umarım işe yarr :)

• Tuzla sütmü sadece harikaa :D

0|0
    0|0
  • Kil maskesi yapmıstım gerçekten işe yarıyor. Ve garnierın peeling+maske+günlük temizleme kremi var her sabah yüzüme uygulardım sivilcelerimin hepsi azalıyodu 1-2 tane kalıyodu sadece gercekten harıka :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...