Kapat

Sizce düzelir mi?Lütfen cevaplayın psikolojim bozuldu.

Arkadaşlar 18 yaşındayım.Geçen gün tanıdığım bikaç kızın konuşmalarını duydum.İşte bir erkekte boy kesinlikle lazım dediğini diğerlerinin de onayladığını.Yanlış anlamayın hiçbirine karşı duygusal bişey hissetmiyorum ama tüm kızların boylu birini istediği bir dünyada 1.70 olmak moralimi bozuyo.Erkeklerin yanında da çocuk gibi kalmak kötü.Ben sizce spor salonuna mı yazılmalıyım(barfikse asılı kalmak için) yoksa baskete mi yazılmalıyım?+Yüzmeye de gitsem olur mu?Bunlar dışında diyorum ki günde yarım litre süt içsem ve yarım kilo yoğurt yesem sizce 1.80i bulur muyum?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• düzelir zamanla

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence büyüme kıkırdaklarının kapanıp kapanmadığını öğren hastaneye gidip,kapanmamışsa bile 2-3 cm uzarsın barfiks+pilates yapsan güzel olur bunun dışında yüzmekte çok katkı sağlar kapanmışsa kıkırdakların malesef çok geç,eğer ciddi ciddi kafaya koyduysan ameliyatla açtırırsın 10 cm uzarsın

0|0
    0|0
  • Bu yaştan sonra 10 cm uzamazsın bfenceama şu boy takıntını bırakın artık özgüven eksikliğinden hep bunlar bı kız seni boyun için sevcekse zaten sevmesin sevgilğm 1.87 ama ne farkeder 1.60 olsaydı da severdim boyu birşeyi değiştrmez.

0|0
    0|0
    • Sadece kız meselesi de değil ki.180 civarı kişilerin yanında çocuk gibi kalıyorum.Mesela 15 yaşında bir çocuk yanımdan geçiyo bir bakıyorum benden uzun.Çok kötü hissediyorum.

• Türkiye standartlarn da 1.70 normal beterin beteri var boyuna uygun giyin tarzını ona gör belirleve kendini olduğun gibi kabul et.

• Ne alakası var? Neymiş efendim tüm kızlar uzun boylu istiyormuş muş. Ben mi anormalim acaba? Ben 1.70 istiyorsam benim gibi olan kızlar da vardır kesin. Ayrıca boyun gayet iyi takma. Ama kas yap kesinlikle, tipine tarzına saçına başına dikkat edersen tamamdır.

0|0
    0|0
    • 1.80 ve civarı erkeklerin yanında da çocuk gibi kalıyorum yani sorun sadece kız mevzusu değil.

• İyi de 1.70 ne adamlar var hiç de çocuk gibi kalmıyorlar. Dediğim gibi boyun ideal. Tek yapman gereken iyi bir vücut ve tarzını güzel seçmen.

• sanmam tabıkı cok etkılerı olabılır ama basketbol hem eglencelı hemde boy uzatıcı bı spor dalı sadece gıdalarla olmaz

0|0
    0|0
    • Sizce uzarmıyım?

• basketbol boy uzatmaz :) yanlis biliyorsunuz , fakat boy uzatici haplar var

• :) kımyasal haplar dıosunuz hım

• Takıntı ettikçe uzamazsin.

0|0
    0|0
  • Aslında boyun çok kısa değil helede hala ergensen dahada uzarsın yani takma kafana benim için 170 ideal valla

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım.Tanıdığım çoğu kız benim boylarımda.Ve hepsi 1.80den asağısına bakmıyo.Ve 1.80den uzun erkeklerin yanında da çocuk gibi kalıyorum.

• Hıııııııım ama bence kısa değilsin 1.60 olduğunu düşünsene ?!?!?1

• Ya orası öyle ama insan kötü hissediyo.

• herkez ister uzun boy ama herkeze düsmes seni begenende cikar elbet

0|0
    0|0
    • Kendimi çok kötü hissediyorum böyle de.

• üzülmeye degmez ya türkiyede birsürü kisa kizlar var illa herkez manken olcak degil

• istersen günde bir mandıra dolusu protein al.vücut ihtiyactan fazlasını atıyor.

0|0
    0|0
    • Sence ne yapmalıyım?

• akışına bırakabilirsin mesela.

• 15 yaşındaki çocuklardan kısayım.Arkadaşlarımın yanında küçük kalıyorum.Kızların hep kafadan elediği boydayım.Hayatım düzgün bir şekilde akmıyo ki akışına bırakayım.

• Düzelmez yaaa .s.s

0|0
    0|0
  • dert etme düzelir

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• O kızlar bugün uzun ister, yarın köseye varır rahat ol. Sen de Jeniffer Lopez gibi istemez misin? Bunu duyan kızın da psikolojisi bozulur ona bakarsan. Takma kardeşim. Boyun da çok iyi yani.

0|0
    0|0
  • arkadasım şu boy bende var ama ben niye yokluk çekiyorum anlamıyorum senin boyundaki arkadaslarım ne manitalar götürüyor hiç bir + sı yok boyun

0|0
    0|0
    • Ya ama tanıdığım kızlar hep benim boylarımda.Çevremdeki erkeklerde min. 1.80 olduğu için psikolojim bozuluyo.

• ben 1.84 üm şu zamana kadar perde takmak kavanoz indirmekten başka bir + sını gördüysem ne olim :D

• Bide benim açımdan bak.Sen 2 metrelik birinin yanında kendini nasıl küçük hissediyosan ben de 1.80 insanların yanında öyle hissediyorum.Ayrı olarak 15 yaşında bazı çocuklar bile benden uzun.

• yaş kaç senin tam olarak ? beli bir yaştan sonra o boyu öyle sporla 10 cm uzatamazsın

0|0
    0|0
    • 18

• sporun bir etkisi olacağını sanmıyorum ama bir kac cm daha uzaman mümkün 3cm atmıstım 18den sonra

• 1.70 iyi çogu kız 1.70 in altında o kadar üzülme la :)

0|0
    0|0
    • Tanıdığım kızların çoğu benim boyumda erkekler de 1.80 civarı olduğu için malesef sevinemiyorum.

• ha pardon . 18 yasındasın . ne yarassan yap bu yastan sonra uzayacağın maximum 3 cm . değmez bence

0|0
    0|0
  • yaş ?cgnfcgnfgn?

0|0
    0|0
  • hacı 18ınden sonra cok zor ya .

0|0
    0|0
  • 180 olamazsın ama 175 olabilirsin

0|0
    0|0
  • Saçma gelebilir ama evin içinde falan sürekli zıplayabildiğin kadar yukarı zıpla, düzenli beslen illaki uzatır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...