Arkadaşım çok zor durumda ne yapabilirim lütfen ?

Arkadaşlar arkadaşım gecenlerde sözlüsüyle beraber onunda arkadası ve hanımıyla yemege gıttıler. Kız bir hafta sonra sözlüsünün aslında ordaki kadınla yattıgını öğrendi yani daha bugün öğrendi. Sinir krizleri geçiriyo ayrıldı sözlüsünden sabah ama çok ağlıyo. hayır kadın kot giyip üstüne bir gömlekle basını örten ve bir çocugu olan bırı. arkadasıma cok soguk davranmıs ama arkadasım bu kadarını dusunememıs. zaten sözlüsü ben tanımıyorum ılk defa gorcem demıiş. ya nolur bişey söyleyınşu ansalonda oturuyo işim var gelcem dedım çok sinirli ağlıyo sürekli ben aptalım deyip duruyo korkuyorum arıcam kocasına söylıcem herseyı dıyo engel oluyorum katliam cıkar napıcam şimdi ?

Güncellemeler:
ya bunun sözlüsü piskopat dokunmazsa belkı kızı rahat bırakır ama kız bunu söylerse hersey karıscak engel olamıyorum telefonunu sakladım gerı vercem az sakin ol dedim
arkadaşlar siz cevaplarınızı yazın ve her fikir veren arkadaşa teşekkür ederim ben içeri gitmek zorundayım dedıgınız gibi en azından bahceye falan cıkalım olmayacak boyle seslerını duyuyorum suan

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• ARKADAŞIN BU İDDAYI KİMDEN DUYMUŞ DOĞRULUK PAYI NEKADAR ACABA ÖNEMLİ OLAN BU BENCE? İSTİHBARAT BİLGİSİ NEREN ALINMIŞ BUNU SEN ÖĞREN ÖNCE DİĞER KISMI BASİT

0|0
    0|0
    • bizim yakın bır arkadasımız var kendısı arkadasımın sözlüsünün en yakın arkadaşıyla nişanlı o görmüş ama nişanlısının korkusundan müdahale edememiş zaten kızın nişanlısı durumu biliyormuş da en sonunda kız dayanamamıs soylemıs bu olay bır ıkı aydır bılınıyormus yanı. onuda gectım benım arkadasım söylerse bu kızda nısanlısından ayrılacak otomatıkman

• gidip kadının kocasına hiçbirşey demesin maazallah adam vurur mürur bişiey olur senin arkadaşın ömürboyu vicdan azabı çeker bu yüzden iyice anlat ona bırak günahı sevabı onların olsun hiçbirşeye müdahil olmayın bu tür konular hassastır insanı ipe dahi götürür görmedim duymadın bilmiyorum diceksin başka türlü yaparsan başın derde girer mahkeme mahkeme şahitlik uğruna sürünür durursunuz haberiniz ola

• teşekkür ederim her açıdan düşünüp fikir verdiğiniz için size ve herkese

Erkekler Ne Diyor 11

• Kusura bakma ama bana pek doğru bir hikaye gibi gelmedi.

0|0
    2|0
    • ya kardesım benım zorum ne kı yalan soylıcem derdım mı yok aynı durumu bende yasadım kıza destek olmaya calısıyorum yasamayana dogru gelmez tabı ama acısı cok oluyo

• ya bir defol git kendi kardeşim kapalı benim beyniniz sulanmış sizin insanı sogutuyorsunuz. orda demek istediğim ALLAH'ın cc. emri olan bir örtü var sonucta arkadasımda bu sebeple kadın kötü davranmasına ragmen kapalı deyip şüphe etmemiş. ama ben gördüm kadını hiçte islam ahlakıyla kapalı değildi. ayrıca onlar asıl faişeler dar kotla bas ortusu olmaz kapanacaksan kız kardesım gibi ayaklarına kadar kapanacaksın arkadaş bana burda laga luga yapma örümcek kafalı biraz at gözlüğünüzü çıkarın artık

• örümceklik yapıp islam savunmasına geçen adamın nick ine bak bide lafına bak

• Bence olabildiği kadar oyala. dışarı çıkart gezin tozun alışveriş yapın. Başka şeyler ile vakit harcayın. Kısacası zaman kazanmaya bak derim. Şu an söyleyeceğin hiçbirşey onu ikna edemez bence. Olayın şokunu atlatması gerekiyor. Sıcağı sıcağına yanlış şeyler yapabilir. Sakinleşmesi ve konuşabilmeniz açısından tek çözüm yolu bu gibi gözüküyor.

0|0
    0|0
  • bence komple hayatından o sahıslar sılsın uzak dursun onun ıcın hayırlısı ne ıse onu dılesın ve hayatına devam etsın ne kadar uzak durursa o kadr mutlu olur ... arkadasın a yardımcı olmk ıstıyorsan al gotur kafasını dagıt .. tesellı ver unuttur

0|0
    0|0
    • gel dısarı cıkalım dıyorum ust uste sıgara ıcıyo cıkmıcam dıyo onuda gectım kocasına söylıcem dıyo kafayı yıcem ya

• allah kolaylık versın .s

• Amin saolasın

• Boşversin o kurtulduğuna dua etsin evlendikten sonra başına gelseydi bu tür hadiseler napardı üzülmesine gerek yok kurtulmuş işte öylesinden

0|0
    0|0
  • Gitsin kocasına söylesin..Şerefsiz evliyse niye yatıyo mk .

1|0
    0|0
  • umarım işler yoluna girmiştir.

0|0
    0|0
  • burada vakit öldüreceğine git sadece yanına otur gene de rahatlar.

0|0
    0|0
    • yanında yakın arkadasımız var zaten gıdıcem de ıste of ya vallahı aklım karıstı bunaldım

• senin yerinde olsam o mekanı terkederdim :D sapkın bir kavim :D

0|0
    0|0
    • ya zaten cocugun yakın arkadası bılıyo durumu nısanlısı goruyor cocuk kıza engel oluyo o soyleyemıyo sonunda soyluyo ohoooo bunaldım ya

• anlıyorum. yapacağın bişey yok . sadece olacakları seyret

• bence sölesin

0|0
    0|0
  • Eğlence var desene :)

0|0
    0|0
  • yeni olan bir durum mu geçmişte olan birşeymi ?

0|0
    0|0
    • devam eden bısey

• adam manyak diyip durma ablacım zalimden korkanın başı zulümden geri kalmaz madem bu kadar cesaret edebiliyor sonuçlarına katlansın adam bırak söylesin sonrada hertürlü iletişimi kessin zaten bunlar sözlü ise işin içinde aile vardır işler daha resmi yürür bişey olmaz korkmayın

• kardesım bana kalırsada söylesın ama zaten kızın aılesının bır suru derdı var ya bu adam basa dert olursa cıkar elbet ortaya bak bız nasıl duyduk onlarda duyar

Kızlar Ne Diyor 4

• giyiminden neden bahsetme gereği duyuyorsun ?

bırak arasın kocasını . engel olun bu oyuna

0|0
    1|1
    • neden çünkü kız arkadaşım inançlı biridir ve baş örtüsü ALLAH'ın cc. emridir. bu insanda buna güvenerek kendıne ters davranan bir kadın olmasına rağmen şüphe duymamış.

• elbet duyulur bırgun belalarını bızden bulmasınlar dıyoruz arkadasıma yazık

• günaha susun yani . neyse.

• Arkadasinla birlikteyken yasanmissa bu olay aldatmaysa yani soylesin engel olma.daha oncesinde yasanmis bir olaysa adami terketsin cikarsin hayatindan bu ceza yeter ona

0|0
    0|0
  • Söylese adamın başı belaya girer söylemese ayrı bir dert. Bu ne ya? Sözlüsüne ağzına geleni saysın tehdit etsin korkutsun iyice de bari biraz rahat etsin içi. Yapacak başka bir şey yok maalesef. Kocasını aldatan ve evli kadınla yatan şerefsiz de bulur belasını bir gün.

0|0
    0|0
    • ah be canım benım basımada geldı bu tek dedıgım ben ayrılmak ıstıyorum oldu yıllar suren bır ılıskıyı bıtırdım bende kı garıp tarafı 3 kız üçümüzde yeni aldatıldık birisi şehir dışına gitti bir süreliğine oda nişanlıydı ne diyim ben lanet olsun öylelerine ALLAH'a cc. havale ediyorum

• söylesin kocasına

0|0
    0|0
Yükleniyor...