Virüs programı önerisi ?

Sanırım bir kaç gün önce virüs yedim.Bilgisayardan çok anladığım söylenemez normalde ben ilgilenmem ama artık mecburen iş başa düştü.Şu an virüs taraması yapıp sileceğim çok da meşakkatli olmayan bir program arıyorum.Önerisi alan varsa çok makbule geçecek.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• AVİRA gayet basit ve Türkçe :)

0|0
    0|0
  • vırus bulastıgını nasıl anlıyorsun bılgısayarın kasılmıs olabılır yapacagın tek seyde formatlamak .. ınternet cafe de yaptır sonra bı tane de vırus programı ıste .. tavsıyem budur :)

0|0
    0|0
    • bir dosya indirdim salakça bir toolbar da onunla beraber indi hepsini kaldırdım sildim ama net inanılmaz yavaş tahminimce virüs yedim.

• hım gormem lazım pek bı sey dıyemıyorum ... ama formatlamak vırusude kaldırır aklında bulunsun ..

• windows essansiyel böyle mi yazılıyordu hatırlamıyorum ücretsiz sağlam kasma olayı falan yok

0|1
    0|0
  • Gezginler diye bir site var oradan combofix diye bir program indirdim. Bende güzel çalıştı.

0|0
    0|0
  • bilgisayarın havaya uçacak :D

0|0
    0|0
  • Eset smart security 6

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben nod32 kullanıyorum

0|0
    0|1
    • eset de avirada fena değil. nod32 kullanmayı bilmiyorsan biraz riskli exe dosyalarını filan siler atarsın. pc yi göçertirsin.

• O beni biraz aşar sanki.

Yükleniyor...