Evli biriyle birlikteyim ve hamileyim....

güzel giden bir ilişkim vardı.bi gün iş yerime bir kadın geldi hayatım değiti.sevgilim meğer evliymiş.bi süredir ayrı yaşıyolarmış.delirdim tabi bunu... Daha Fazla

Güncellemeler:
kızın ailesi izin vermiyo diye evlenmişler üni.yıllarında ben cahil biri filan da değilim.sevdiğim kişiyle evlenmeme izin vermeyen de o.biz istanbulda kadın mersinde yaşıyo kadının sevgilisi bile var ama boşanmıyo.sevgilisi uyuz adamın biri işi gücü yok.para mı almaya çalışıyo bizden anlamıyorum
çocuk filan yok.
evet beni çok güzel eleştirdiniz.dini nikah yapmasaydık zina yapmış derdiniz.ama dini nikahımız var şimdi ne diyosunuz.buraya yazanlar siz yapmışsınızdır eminim zina.ama çok şükür ben onu yapmadım.insanları eleştirirken bu kadar da acımasız olmayın

En İyi Görüş

• gururuna dokunmustur ayrı oldukları donemde senınle bırlıkte olmussa kadın yuzsuzluk yapıo gercekten. madem sevgılısıde var gıtsın oda onla evlensın cahıllık basa bela arkadas

• sevgilim mühendis ben mimarım aynı şirkette çalışıyoduk.eşim üni.mersinde okumuş kadın mersin li orda tanışmışlar iste.biz 3 yıldır birlikteyiz.kadının ailesi de var işin içinde para isteyip duruyolar alsınlar istediklerini bıraksınlar bizide.kadınla en son 23 yaşında evlenmiş ve görüşmüş biz 26 yaşındayken tanıştık.

• Öncekileri Göster
    • ben kimsenin yuvasını yıkmak filan istemedim.ortada bir evlilik filanda yoktu zaten.zaten dini nikahımız var ben sadece bebeğim iin evlenmek istiyorum.zaten evli gibiyiz birlikte yaşarız onun ailesi benim ailem arkadaşlarımız .çok teşekkür ederim yargılamadığın için.

• dinen berabersen o zaman hiçbir problemde yok demektir Allah mutlu etsin Allah kurtarsın ins