Evli biriyle birlikteyim ve hamileyim....

güzel giden bir ilişkim vardı.bi gün iş yerime bir kadın geldi hayatım değiti.sevgilim meğer evliymiş.bi süredir ayrı yaşıyolarmış.delirdim tabi bunu duyunca ayrıldık ama ne o ne ben yapamadık.tekrar bir araya geldik.eşi ayrılmaki istemiyo boşanmıyo biz sevgilimle birlite yaşıyoruz kadının umrunda değil.ne yaparsan yap boşanmam diyo.şu an 4 aylık hamileyim ama kadının umrunda değil.ben isviçre doğumluyum ailem orda yaşıyo bu akşam saat 8 de sevgilimle gidiyoruz ailem zaten biliyo durumu.bi kadın niye böyle bişey yapar.gurur diye bişey yok mu? ne düşünüyosunuz bu konuda

Güncellemeler:
kızın ailesi izin vermiyo diye evlenmişler üni.yıllarında ben cahil biri filan da değilim.sevdiğim kişiyle evlenmeme izin vermeyen de o.biz istanbulda kadın mersinde yaşıyo kadının sevgilisi bile var ama boşanmıyo.sevgilisi uyuz adamın biri işi gücü yok.para mı almaya çalışıyo bizden anlamıyorum
çocuk filan yok.
evet beni çok güzel eleştirdiniz.dini nikah yapmasaydık zina yapmış derdiniz.ama dini nikahımız var şimdi ne diyosunuz.buraya yazanlar siz yapmışsınızdır eminim zina.ama çok şükür ben onu yapmadım.insanları eleştirirken bu kadar da acımasız olmayın

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gururuna dokunmustur ayrı oldukları donemde senınle bırlıkte olmussa kadın yuzsuzluk yapıo gercekten. madem sevgılısıde var gıtsın oda onla evlensın cahıllık basa bela arkadas

• sevgilim mühendis ben mimarım aynı şirkette çalışıyoduk.eşim üni.mersinde okumuş kadın mersin li orda tanışmışlar iste.biz 3 yıldır birlikteyiz.kadının ailesi de var işin içinde para isteyip duruyolar alsınlar istediklerini bıraksınlar bizide.kadınla en son 23 yaşında evlenmiş ve görüşmüş biz 26 yaşındayken tanıştık.

• Öncekileri Göster
    • ben kimsenin yuvasını yıkmak filan istemedim.ortada bir evlilik filanda yoktu zaten.zaten dini nikahımız var ben sadece bebeğim iin evlenmek istiyorum.zaten evli gibiyiz birlikte yaşarız onun ailesi benim ailem arkadaşlarımız .çok teşekkür ederim yargılamadığın için.

• dinen berabersen o zaman hiçbir problemde yok demektir Allah mutlu etsin Allah kurtarsın ins

Erkekler Ne Diyor 15

• Üçüz olur inşallah

• niye?

• gurur diye bişey yokmu derken ? Sende adamın evli olduğunu öğrendikten sonra devam etmişsin sanki bu sorun biraz garip olmamışmı ?

• evli olduğunu öğrendim ama benim için eğer duygusal bişey yoksa kağıdın da hiç bir önemi yok.o sevgilisiyle mersin de yatsın kalksın ama boşanmasın niye?susmak için para isteyip dursun sevgilisiyle harcasın.

• Öncekileri Göster
    • neyse hayırlısı olsun diyelim bari en azından bebek doğana kadar bu saçm işlerden kurtulursunuzda yavrucak rahat içinde büyür

• inşallah. teşekküler

• Valla yaptığını yadırgamıycam ama madem böyle bir durum vardı tamam hayatını yaşa ama çocuk niye ..çocuk olmamış inan hayatını bir çıkmaza sokmuşsun hem unutma yuva yıkanın yuvası olmazmış...

• +1

• olmayan yuvayı yıkamam zaten.

• Orasını Allah bilir artık neyse senin vicdanın rahatsa bize laf düşmez...

• asıl sende gurur yokmu evli olduğunu bildiğin halde devam ediyorsun..insan iğrenir yaa

• Arada çocuk varsa kadın boşanmamakta haklı.

• tamam güncelleyip durma. bunların bir de yaptıklarını savunmaları yok mu.. hey Allah'ım.. sanki bunlar doğrusunu yapıyor biz yanlış biliyoruz :)

• sende utanma denen bir şey yok mu peki. evli insanların arasına giriyorsun. ne geniş insanlar var ya..

• Türkiye göç eden boku yiyor arkadaş :D

• bilerek yapıyo o mutsuz ve sizinde mutsuz olmanızı istiyo inşallah analı babalı büyür :)

• çok teşekkür ederim.beni eleştirmeyen tek yorum için

• Olan olmuş, ne düşünelim.

• aynen düşünüyorum:D

• son güncellemeni yapta sende kurtul bizde kurtulalım:D

• metresı olarak kalacaksın asıl aılene ve dogacak cocuga acıyorum yazık

• ne metresi ya? diğer açıdan bakarsan da dini nikahı olan benim diğerinin o yok.onu yapmasak zina derdiniz yapınca ne oldum?

• benim arkadaşın eşini artık metresmi dersin kırıkmı dersin ne dersen de arıyo kız bu gün yine kocanlaydık diye vsvsama kadın kafaya koydu boşanmıycam da boşanmıycamneyse inan o kadının yerinde sen olsan sende boşanmazdın tek nedeni maddi korkular

• biz para verelim diyoruz zaten alıyo ama ailesi öyle bişey ki kadının peşmize düşüp öldürmediklerine şükrediyoruz. yüzden kaçıpm gidiyoruz zaten

• bir kadın nasıl evli bir erkekle birlikte olur benimde aklım bunu almıyor

• o erkek senide aldatsında gör

• eşini aldatmadı ki eğer aşk yoksa birlikte yaşamayıp sadece kağıt üstünde evlilerse onun ne anlamı var ki

• tabi tabi boşanana kadar beklemeyen saçma birinin teki aklı uçkurunda

Kızlar Ne Diyor 7

• sende gurur yok mu hala evli adamlasın bir de çocuk yapıyorsun.yazık o çocuğa.

• dini nikahta ilk eşin rızası şarttır. var mı rızası ?

• Öncekileri Göster
    • evlilik farklı bir durum. orada bencillik olmaz. söz vermişimdir evlendiğim kişiye.

• neyse çıkıyorum ben uçağım saat 8 de geldiğimde umarım herşey düzelir.teşekkür ederim

• sendeki gurur nerde kii ? allah kimsenin başına vermesin öğrenir öğrenmez kadına bilmediğini hayatından çıkacağını demeliydin

• gurur mu ?sen evli bir erkekle yatıp çocuk paydahlarken gururun nerde peki ?o kadın ona senelerini vermiş belki çocuk doğrumuş hayatını feda etmiş . umrunda değil falan deme tabiki umrundadır . ama boşanmak istemez süründürmek ister . yuva yıkanın yuvası olmaz bacım . acıdım haline bu yaşta bu durumlara düşmüşsün .

• çocuğu filan yok.

• Öncekileri Göster
    • sevgilisi olsa boşanır sallama boş keseden . hayır namussuzsun anladık . kadına ne bok atıyorsun kızım .

• hiç bişey sallamıyorum.

• o kadına öyle yapıyorsa sanada aynısı yaparsa hiç şaşma o adamdan olmaz.

• Evet bir kadın neden böyle bir şey yapar?Gurur yok mu?Haklısın. Sende gurur yokmuş gerçekten. Evli adamdan çocuk doğuracak kadar gurursuzsun haklısın. Kadın neden ayrılmıyor ki acaba? Evli adamla düşüp kalkan sensin gitmesi gereken de sensin. Bu yüzden olabilir mi ki?...

• neee?karisina bunu yapan bir gun senin boyle yapar kocasi degilmi? asil sende gurur yokmu?

• O kadına çok yazık ya.Kocasını elinden almışsın.Yuva yıkanın yuvası olmaz.midesiz şey.

• ben bilmiyodum ki evli olduğunu.üniversite yıllarında kadının ailesi izin vermiyo tabi sevgili işlerine filan mecbur evlenmişler.sevgilim 29 yaşında 23 yaşında evlenmiş.üni son sınıftayken

Yükleniyor...