Kadinlarmi erkekler mi??

Peki size soruyorum, evlenilecek namuslu kadin kalmadi diye yakiniriz biz erkekler sadece kadinlarda mi suç ya biz erkekler? masumca yaklasip yalanlar ve vaatlerle günahlarina girdiklerimiz...peki kadin eli degmemis zina yapmamis kaç erkek var?...peki size soruyorum kaşar kim bayanlar mi erkeklermi?

Güncellemeler:
?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir kadın niye namussuz olur , erkekler yüzünden niye genelevler var ? Erkekler yüzünden bence bir kadını namussuzlaştıran tamamen erkekler çok namuslu bir kız cinsel ilişki yaşıyor tek başına yaşamıyor o tarz kadınların erkeklerin var ettiğine inanıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkeklerin cogu yalanci kizlari kandirip, duygulariyla oynuyorlar

ama boyle kizlarda var

yani erkeklermi kizlarmi bilemedim :/

0|1
    0|0
  • bugün de sitenin gündemi bu herhalde.

kaşarlık cinsiyetle alakalı bişi degl, kadını da var erkeği de

0|1
    0|0
    • aklimdan geçti sordum valla farkinda degilim :) baydi sanirim bu soru :) ama biz erkeklerdede var suç karşilikli...

• yani bende bunu anlatmaya çalismistim :) teşekkürr

• rica ederm :)

• Vlla kadınlar tek başına namuslarını bozamıycagına göre ?

0|1
    0|0
    • bende bunu anlatmaya çalisiyorum ve biz erkekler o kaşar bu kaşar e biz neyiz lor peynir mi :):)

• Bir an o isnanlar aklıma geldi ondan dolayı düzeltiyim dedim..

• evet bunada katilmamak elde değil...

Erkekler Ne Diyor 4

• Miili olmanın marifet olduğu bir ülkede evlendiğin kadını bakire beklemiyceksin demiş adam..

0|3
    0|0
  • Bence aileler kızlarının başlarını örtmek çabalarına girişeceğine öncelikle erkeklerin zihnine saygı örtüsünü takmalarının gerektiğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • benden iyi hellim peyniri olur:D

0|1
    0|0
  • Bayanlardada erkeklerde de var böyleleri ama herkesi bir tutmamak lazım kaşar olan bayanlardır ya da erkeklerdir diyemeyiz öyle değilmi..

Mesela ben 24 yaşındayım bir kızın eini bile tutmadım popüler ve yakışıklı olmama rağmen prensip edindim evlenmeden yaklaşmayaym diye

0|1
    0|0
Yükleniyor...