Burak yılmazın kendini yere attığı hakemi kandırdığı şerefsiz olduğu söyleniyor .bunları yapmayan bir tane fut

burak yılmazın kendini yere attığı hakemi kandırdığı şerefsiz olduğu söyleniyor .bunları yapmayan bir tane futbolcu gösterebilirmisiniz bana bunlar gayet normal olan yapılması gerekenşeyler ronaldoda messide yapıyor .sadece hakan şükürü gördüm bunları yapmayan haksızmıyım renktaşlarım ?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• nedeni basit kendisi 2 yıldır gol kralı artık sadece Türkiyede değil avrupada da sayılı forvetler arasında ve Türkiyenin en BÜYÜK takımında oynuyor çamur atıp kuduz köpek gibi bulaşmaları sence de normal değilmi?

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• yapmayan futbolcu olmasa da bunu sık sık yapan ve alışkanlık haline getiren burak yılmaz olduğu için emek hırsızı koyuldu onun ismi.

0|3
    1|1
  • Ama bunlar neredeyse her maç yapmıyor. O sebepten adı EMEK HIRSIZI.

1|2
    1|2
  • beşiktaşlılarda atıyor fenerlilerde kendini yere atıyor

1|2
    0|2
  • Burak yılmaz kim ? Hangi takımdan ? Resim at resim..

0|3
    2|3
  • bir tane değil tam 12 tane sayarım sana. kes şu burak muhabbetini

0|3
    3|1
  • Burak Yılmaz kendini attı ve itirafını da etti kendimi yere attım diye boşuna bu adama karaktersiz falan demeyin

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Burak Yılmaz'ı yetiştiren Trabzonspor bir şeyi öğretmeyi unuttu! ahlak o adama ahlak öğretemedi Trabzonspor.

0|1
    0|3
  • burak bunu huy alışkanlık haline getirdiği için bu kadar tepki alıyor.Veli 1 kere attı diye 1 sezon konuşuldu burak defalarca yaptığı için bu damga kalkmaz

0|2
    0|2
  • Her Futbolcunun bir kötü huyu vardır Burak´ında kötü huyu kendini yere bırakması ama Webo´nunda Burak´tan bir farkı yok

2|2
    0|4
  • Bazısı yapar, bazısı yapmaz yapmayana helal olsun denir, yapana da futbol bu deriz. Yapmasalar daha iyi ama yapana da böyle ağır ithamlar yakıştırmak olmaz.

0|1
    0|0
  • ben bir tane göstereyim link

0|2
    2|1
    • Keşke şu fairplay hereketlerinin yanında Emre,Volkan ve Canerin yaptığı çirkeflikleride gösterseydin link

• gökhanı bende severim ona lafım yok ama topuz şerefsizini unutmamak lazım çekiştiriyo gökhanı

• baroş o söylediğin başka bir konu benim söylediğim şey sorudaki dürüst oyuncu yok sözüne cevaptı ayrıca emrenin hocası kim

• her macta 2-3 defa kafası ayagı kırılmıscasına atar mı ınsan kendını yere

0|1
    1|2
  • Bunları diyen kişilerin şikeci bir takımın taraftarı olmaları ironik.

1|0
    0|0
  • Herkes yapıyorda burak abartıyor şimdi göz var nizam var. tam arif erdem mübarek

0|1
    0|1
  • Burak top beşte number one olmuş link

0|0
    1|1
  • ayağını yere vurup kendini atıyor emek hırsızı işte

0|0
    0|2
    • herkes yapıyor birader bunu fener gidip direk para verip satın alıyor odaha mı iyi

• herkes 1 kere yapıyor o emek hırsızı her maç

Yükleniyor...