Galatasaray'ın tekrar Real Madrid'le karşılaşacak olması sizde ne hissi uyandırıyor?

17 Eylül'de kendi evimizde ağırlayacağız dünya devini..Şampiyonanın en büyük favorilerinden gösterilse de en son yine evimizde 3-2 yendiğimiz bu Ronaldo'lu takımı yenebileceğimizi göstermiştik bu güce sahibiz demiştik,diğer takımlara oranla yabancılarımız fazla,Bruma kendi yarısı dediğimiz adamla karşılacak zor rakipte olsa ben evimizde kesinlikle öne geçeceğimize inanıyorum

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Her sene Real Madrid gibi dünya devleriyle karşılaşıp ve o maçlarda Real Madride ecel terleri döktürmek herkesin yapabileceği birşey değildir.Daha önce yenmiştik şimdi yenmememiz için bir neden yok

3|0
    3|3

Erkekler Ne Diyor 18

• bu sefer real züker atar

hiç kusura bakma:DDDDDD

4|4
    0|6
  • Geçen yıl 3-0'ın yani garanti turun rövanşında yendi gs real'i bu yıl öyle olmayacak juventus'un ne kadar ciddi bir rakip olduğunu biliyor real ve grubu lider olarak bitirmek için çabalayacak varını yoğunu ortaya koyacak fazla ümitlenmemek lazım .

2|1
    1|1
  • ülke takımımızın kazanması güze olur fakat grup maçları olduğundan real çıkmayı garantilemedikçe gecen seneki gibi rahat oynamaz

1|0
    0|3
  • İlk maç arenada olması kötü oldu.Keşke son maç burda olaydı daha şanslı olabilirdik.Geçen sene'ye göre real bu sene daha güçlü.Eğer bizim takım 10 gün içinde form tutarsa alırız.

1|0
    0|1
  • Geçen sezon kazandığınız maçta çok iyi oynamıştınız, kabul ediyorum. Ancak Madrid o gün 3-0'lık avantajla gelmişti, rahattı. Her türlü skor onlara yetiyordu. Zaten 4-0 gibi bir skorda olmayacağına göre çok rahattılar.

Ama şimdi hesaplar farklı, Madrid rahat futbol oynamayacaktır, gerçek futbolunu oynayacaktır. Bir Beşiktaş'lı olarak, ve herşeyden önce Bir Türk Milliyetçisi olarak Galatasaray'a uluslararası arenada başarılar diliyorum. Umarım bu maçı kazanırsınız.

1|1
    0|0
  • Yarım kalmış hesabımızı kapatıcaz onlarla.

1|1
    0|0
  • Umarım bizim için güzel bir maç olur. Çok yüksek tempoda olacak, realla bir hesabımız var.

1|0
    0|0
  • çok istedim bu maça gitmeyi ama bilet bulamadım ama juventus maçında Arenadayım ;))

1|0
    0|0
  • Şansınız sıfır Real madrid buraya 3-0 lık bir avantajla falan gelmicek ilk maçında da puan kaybeteceklerini sanmam

1|1
    1|1
  • Kendi evimizde yenmesi biraz zor ama kendi sahalarında şans vermezler.

1|0
    0|0
  • Yılın futbola yakışır en güzel karşılaşmasını ikinci kez izleyeceğiz.

1|1
    2|2
  • gene yenilecek..=)

0|0
    1|0
  • Gurur duyuyom

1|1
    0|1
  • Evett, takımıma güvenim tam :D alıriz inş.

1|0
    0|0
  • inşallah yenicez onları=)

1|1
    0|0
  • bence madrid geçen seneden bile güçsüz ligdeki kolay rakipleri bile zor yeniyor ben inanıyorumki 2. de olsak gruptan çıkarız madrid i hakem hataları olmazsa 2 maçta bile yenebiliriz

1|1
    1|2
  • berabere kalırsak iyi.

2|0
    0|0
  • iddaa'da tek maç verirse parayı gömeceğim anlamına geliyo

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• beni duygusal olarak etkilemese de mantıklı baktığımda şuan ki futboluyla yenmesi mümkün değil

3|1
    1|1
  • rçok heycanlıyız pampa :)

1|0
    0|1
Yükleniyor...