Sporda Protein Kaybına Neden Olan Etkenler

Evet bende cinsel olarak akıntılar oluyor ama bu hemen olan akıntı kontrol dısı yanı vucudumu kontrol edemeden sertleşme olmadan akıntı oluyor ve protein kaybediyorum bu benim çok sinirime gitmeye başladı spora gidiyorum çalışıyorum ama bazen böyle oluyor çalışma boşa mı gıdıyor

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR BURADA SPORU YAPANLARA BUNUN BIR ETKISI VAR MI ONU SORMAKTI AMACIM SADECE OGRENMEK KONUSMAK ICIN YORUM YAPMAYA GEREK YOK

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan vücudu gerçekten çok akıllı bir makinedir. Protein ihtiyacını o bilir. Zaten vücudun aldığın proteinlerin hepsini kullanmıyor. Barsak yoluyla dışarı atıyor. Eğer protein ihtiyacı hissederse barsaklarından emilir merak etme. Böyle küçük şeyleri kafaya takmayın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• spordan hemen sonra protein içerikli yiyecekler ye

0|0
    0|0
  • o kadar şyden protein kaybı olmz yni spor u etkilemz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eğer gerçek bir sporcuysan , bu akıntıdan protein kaybetmediğini bilmen gerekir. Ki kaybetsen bile bu seni tüketecek seviyede hiç bir zaman olmaz. Protein , spermin içinde bulunur. Akıntılarda değil. Hem o kadar protein derdine düşüyorsan, benden sana tavsiye , saçlarında dahil olmak üzere vücudunda kıl namına bişey bırakma :)

0|0
    0|1
    • benim anlatmak istediğim de sperm akıntısı zaten ama tabi birazda psikolojik oldu çok kafaya takıyorum

• mast'ı azalt ondan oluyordur

0|0
    0|0
  • Ben uzun süredir bunun araştırmasını yapıyorum çünkü ben cinsel bağımlı bir insanım evet malesef çok yüksek düzey protein kaybı oluyo.Ancak senin sorunun daha da vahim böyle bir durum hiç iyi değil dostum

0|0
    0|0
  • dr oldunuz kesildiniz başımıza...bu kadar saçmalanır !

0|0
    0|0
    • kardeş doktor olarak yazmadım sadece bılenlere soruyorum ? boyle bırsey etkılı olur mu dıye

• cinsellik tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...