Ölüm ve sonrası hakkında neler düşünüyorsunuz?

Hepimiz birgün öleceğiz ve ölümden sonra ahiretin varlığını biliyoruz ve bunun için neler düşünüyorsunuz. Ayrıcı mevlid kandilimiz mübarek olsun.

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Allah hepimize hayırlı ölüm nasip etsin ve tüm sitenin kandili mübarek olsun...

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Herkesin kandili mübarek olsun. Ahirete elbette inanırım. Allah herkese hayırlı ölüm versin. Ben bazen düşünürüm,merhamet dilerim hem kendim için hemde ölmüş herkes için. Ölüm bir son değil. Ahirette de Allah ın merhametine muhtacız.

0|1
    0|1
  • Allah'a kavuşmak çok güzel olsada sonuçta dünyada rahat durmadık yaptıklarımızın cezaları korkutuyo beni

0|1
    0|1
  • Cezamız neyse çekip cennete gideceğimi düşünüyorum .. Sizinde kandiliniz mübarek olsun ...

link

0|0
    0|0
  • basit bi işlem ölüyorsun sonra da çürüyorsun.dünyadan eksilmen onun için bişe ifade etmio.o dönmeye devam edio sen olsan da olmasan da.önemsiz bişe.

0|1
    1|1
    • nasıl yasarsan öyle ölürsün nasıl ölürsen öyle dirilitirsin.arkadasin konuya olan cevabi tam senin dusuncene hitap ediyor.

• ne diorsun yahu.

• Allah hepimizin cennete girmesini nasip etsin seninde kandilin mubarek olsun

0|1
    0|0
  • ahiret var kesnlklee

0|1
    0|1
  • bu konuyu düşünmekten kaçınıyorum genelde..bilemiyoruz çünkü. ve en rahatsız edici şeylerden biri de bilinmezliktir.

0|0
    0|0
  • ölümden sonrası benim için yok. sizin kandiliniz kutlu olsun.

1|1
    0|0
  • ahiretn varlğna ve ahirette kıyametten sonra tüm insanlğn mahşer yernde toplancgı grcegne inanıyorumm

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• insan nasıl yaşarsa öyle ölür ve nasıl ölürse öyle dirilirmiş.dilerim yaşantımız hayırlı olur ve ruh bedenden cıkarken acılara katlanmaz kabir azabından da korunuruz inş..senin de kandilin mübarek lsun

1|1
    0|1
  • umarım günahlarım sevablarımdan ağır gelmez.bir kibritin ateşine dayanamıyoruz cehennemin ateşine nasıl dayanırız..

0|1
    0|1
Yükleniyor...