Buluşma sonrası ya da ertesi gün "alıcı pişmalığı" yaşanmaması için ne yapmalı?

bir malın bir hevesle o anki gazla alındıktan sonra mağazadan çıktıktan sonra ya da ertesi gün "tüh ya niye aldım" sorgulamasına girilmesi durumudur bence.

erkekler de kadınlar da bunu çok yaparlar..

kadın erkek ilişkilerinde de o anın ve buluşmanın gazı ile kadının sizinle çok ilgilenmesi hatta belki öpüşmesine rağmen.

buluşma sonrası ya da ertesi gün "alıcı pişmalığı" yaşayarak sizi sallamaması telefonları açmaması örnek gösterilebilir..

kişilerin bu tür durumlar yaşamaması için napması lazım?

Güncellemeler:
meymun istahlilar

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Kadin erkek iliskilerini gecip, alisveris konusunda sana cani gönülden katiliyorum. Ama bu sorunumu magazanin icinde 10 saat kara kara düsünüp, bu ürünü alirsam pisman olur muyum yoksa olmaz miyim diye pro ve kontralari iyice tartip, mantikli kararlar vermeye calisarak yeniyorum. Insan kendisini tanimali ve tam olarak ne istedigini bilmeli. Neyden bikip, bikmayacagini ona göre önceden kestirebilmeli.. Aslinda bu huyumu erkeklerde de uyguladigimi söyleyebilirim. Bir iliski yasamaya karar verebilmem icin, yine iyice düsünüp, o erkegi en ufak detayina kadar analiz etmeye calisirim (evet takintiliyim...) ve emin olmadan adim atmam. Sonrasinda pismanlik duygusunu yasamak istemiyorum. Bir anlik hevesle büyük hatalar yapilabilir ve bence buna en iyi care, acele etmemektir. Zamanla her sey daha iyi anlasilir zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir şey alıpta pişman olduğum olmadı ya çok şükür eğer olsaydı bayağı stres yapardım ben.

0|0
    0|0
  • çok yaptığım bi şeydir.2 gün sonra iade ederim...bu tür şeyleri yaşamamak için evden çıkarken ne almak istediğini kafanda belirlemen ve o düşünceden şaşmadan bi şeyler araman lazım :) biliyorum çok zor ama...

0|0
    0|0
  • hiç öyle bir durumum olmadı :))

0|0
    0|0
  • anı yaşa boşverr...

0|0
    0|0
  • haha:) çok güzel özetlemişsin gerçekten. hatalarımızdan ders alıcaz. az biraz kendimizi tutcaz. başka yolu yok sanırım.

0|0
    0|0
  • ammaaaann boşver ölelerni sen insanın içine bak istemeyen hiç istememz isteyen her türlüü ister zatenn

0|0
    0|0
  • kaçınılmaz ama gerçekler acıdır,

yapcak bişi yok herşey dıştan göründüğü gibi değil...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evet mağazada güzel gibi geliyor ve ne biçim bişe almışım dediğim oluyor..

0|0
    0|0
  • bir şey alırken karar vermeye çalışıyorum başıma 2 kişi dikiliyo alda git der gibi bakıyo

0|0
    0|0
  • ac gözlü ve sonradan görme olmazsan bu tarz bir pişmanlık yaşamazsın.

0|0
    0|0
  • bu dediğin başıma bi kere geldi. sonra daha gelmedi. hangi kızla başbaşa buluşursam ilk defasında hepsi de kapılıyo:)

0|0
    1|2
  • açıp bakmak lazım. bu böyle yapıcak bişi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...