Burak Yılmaz Hakkında Düşündükleriniz?

Burak Yılmaz'a iyi futbolcu diyenlerden misiniz yoksa kötü futbolcu diyenlerden misiniz? Nasıl buluyorsunuz bu adamı? Hakkında çok fazla yorum yapılıyor.

Bana göre bir santrafor gol attığı sürece problem yoktur, yani işini yapan bir futbolcu sadece göze hoş gelen bir futbol oynayamıyor.

• İyi futbolcu.
    60% (6)57% (13)58% (19)Oy Ver
  • Kötü futbolcu.
    40% (4)43% (10)42% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Burak Yılmaz'a karşı dolu olan ne kadar insan varmış be.

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kim ne derse desin kendini dünyaya kanıtlamış bir futbolcu. şampiyonlar liginde dünyanın en iyisi cristiano ronaldoyla gol yarısına giriyor ve mucade edebiliyorsa 2 sene üst üste gol kralı oluyorsa uzun süre transfer gündemini karıstırıyorsa yetmediği gibi hemen hemen her maçı boş geçmiyip gol atıyorsa bence iyi bir santrafor kim nederse desin

bazıları kişiliğine laf edicektir eminim hemen hemen her futbolcu gerektiği pozisyonlarda aldatmaca yapabilir burakta bundan iyi yararlanıyo

trabzonspor taraftarlarının yaptıgına gelince cok büyük ayıp ediyolar sonucta oynadıkları oyun futbol takımını değiştirdi diye takımı bıraktı diye hiç kimse hiç bir futbolcu ya kalkıpta hakaret edip üstüne torpil,şişe vs atamaz ..

3|2
    1|3
    • Futbolcusun sonuçta, öndeyken nasıl zamana oynuyorsan, takımının gol atması içinde aldatmaca yapmak gayet normal, bütün futbolcular için geçerli bu.

• gökhan gönülü niye karıstırıyosun ki gökhan gönülün adam gibi adam oldugunu herkez biliyo bunu paylasmana ya da söylemene bile gerek yok.ben galatasaraylıyım ama gökhan gönülü gerek kişilik gerek oyunculuk olarak beğeniyorum,galatasaraylı cogu futbolcudan daha cok seviyorum keske galatasaraya gelse diye en az 100 kere demişimdir. ama burak yılmazın yaptıgı futbolun içinde olan bişey kalkıpda adamı afedersiniz ama ''şerefsiz'' ilan edemessiniz

Kızlar Ne Diyor 11

• Emek Hırsızı adını duyduğumda ilk aklıma gelen bu.

Beşiktaşlıymış mümkünse olmasın. İyi İnsan olmadan İyi Beşiktaşlı olunmaz Büyük Başkan Sebadan biz öyle duyduk o stada askeri ücretle çalışıp evinden ekmeğinden kesip gelenler var oscarlık düşüşle onlarca insanın sevincini çalan biri iyi insan olamaz.

Gol atıyorsa problem yoktur diye bakamıyorum bir olaya hatta sporcu olduğu bile gelmiyor aklıma Atatürk bile o hoşgörüye sahipken Sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını seviyorsa ben bu hoşgörüsüzlükle neden onu seveyim bilmiyorum.

0|4
    2|1
  • Her türlü iyi golcü,bitirici vuruşlara sahip zaten dünkü maçta da gördük alt tarafı ayağıyla dokundu gol oldu

Burak bir sezonda 30 gol barajını aşan 5.oyunucumuz.Jardel,Şükür,Metin Oktay ve Hagi'den sonra

kötü oyuncu demek haksızlıktır

1|2
    0|2
  • hem iyi hem yakışıklı hem kral daha ne olsun aşkım o benim aşkım

1|3
    0|1
    • Zevkler tartışılmaz tabi ama yakışıklı olma konusunda sıkıntılar olabilir. :))

• Düşünemedi.

0|2
    0|0
  • tabiki iyi futbolcu. ayrıca iyi mi kötü mü diye düşünmek anlamsız çünkü kendisini zaten kanıtlıyor sahada. daha da söze gerek yok harika futbolcu

0|1
    0|0
    • Adamı beğenmeyenler var ondan iyi ya da kötü olarak karşılaştırdım.

• Fena konuştun. :))

• doğru konuştum

bahsettiğin galatasarayın futbolcusu tartışılmaz bile

• İyi futbolcu karakterini bilmem.

0|2
    0|0
    • Ben futbolculuğunu sordum millet karakterine demediğini bırakmadı.

• kötü futbocu desek hakkını yemiş oluruz iyi ama bide kendini yere atmasa çok iyi olacak

0|2
    0|0
    • Kendini yere atsında, yere atmasını geliştirmesi lazım. :))

• yok ya atmasın hiç bir takımın hakkını yemesin :)

• Savaşta her şeyin mübah olduğu gibi, saha içinde de zafer için her şey mübah. :))

• bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Iyi gibi. Ama en iyisi Selcuk inann <3

0|1
    0|1
    • Selçuk İnan pozisyonun da çok başarılı bir adam tabikide.

• Canım ya çok seviyorum onu çok tatlı bence şuan futbolda da çok iyi bir seviyede herkes atıp tutuyor işte çekemeyen anten taksın :)))

0|0
    0|0
  • şeref yoksunu

0|2
    1|3

Erkekler Ne Diyor 22

• Gol atması önemli fakat Drogba gol atmadığı halde bile başarılı gösteriliyorsa demekki sadece gol atmak yeterli değilmiş ayrıca Burak´ı severim ama öyle 1-2 maç oynamayınca kapris yapmaya hakkı yok bu takımdan ne golcüler geldi geçti herkes haddini bilmesi lazım

3|3
    0|2
    • Drogba'nın kariyeri belli, Drogba bu takıma marka değeri için getirildi ama beklenenden fazlasını verdi. Kaprisli olması doğru değil tabi ama her futbolcu kendini sürekli ilk 11'de görmek ister ama eminimki Fatih Terim haddini bildiriyordur ona.

• Güzel oyuncu oscarlık performans sergiliyor link

1|2
    1|2
    • Kendini atmalarına bir şey demiyorum ama ben olsam takıma gol kazandırmak için ben de yaparım.

• Emek hırsızı kim olursa olsun gözümde ne futbolcudur ne şerefli haysiyetlidir.

Biz zamanında eliyle topu kontrol edip gol atınca golü iptal ettirip üstüne sarı kart gören futbolcular gördük.

• Ohooo sen öyle düşünüyorsan biz bütün takımlara küfredelim, olay kişilerden çıkar gider.

• Burak Yılmaz fenerdeyken kimse satın almak istemiyordu ezik biTrabzonspor dedi ki ver bana bunu ben adam ederim aldı bedavaya adam etti galatasaray da çaldı işte böyle bir hikayesi var.

0|2
    1|4
    • Bir takımı çalmakla suçlayın da böyle saçma bir çalma mantığı kullanmayın.

• Burak iyi futbolcu ama birebirde çok pasif kalıyor. 2 sene üst üste gol kralı oldu. Şampiyonlar liginde ronaldo ile yarıştı gol yarışında milli takımda golunu atıyor daha ne yapsın. Yetenekli futbolcu ama bence ondan daha fazlasıda çıkar kapasite var.

0|1
    0|0
    • Birebir de etkisiz, kaleye bakmadan şut çekiyor bunlar dediğin gibi eksikler. Görevini başarıyla yerine getiriyor ama millet halen daha yok yere atıyor, yok şunu yapıyor. Milli takım da kendini yere atıp bir penaltı kazandırsa ve onu gole çevirse bunu diyenlerin hepsi nasıl sevinir.

• Millete bakma. Adam golunu atıyor mu atıyor? Şutunu çekiyor mu çekiyor. Gerisini salla kardeşim.

• Umut Bulut daha iyi golcu dedigimde herkes dalga geçmisti..

1|2
    0|0
    • İyi ki bi' 3 gol attı :D

• Doğru söze ne hacet ama oynatması da iyi olmadı mı?

• Burak Umut kadar kıçını yırtsa her sezon 40 gol atar :D

Umut'un belli bir yeteneği yok, tehlikeli yönü yok.Sadece çabalıyor.

• Dün akşam niye morali bozuktu onun gole sevinmedi bile

0|2
    0|1
  • eğer burak yılmaz'ı tartışıyorsak biz futbol falan konuşmayalım.adam son iki senenin gol kralı, şl'de 8 gol atmış daha ne olsun...

0|3
    0|1
  • Milli takımda gol atınca sevinemiyorum, ciddiyim.Öyle bir antipati duyuyorum o adama..

Forvet yokluğunda en iyi Türk forvet, orası ayrı.Ama adamı sevmiyorum.

1|4
    2|5
  • iyi futbolcu. işini yapıyor karaktersiz diyenlere gülüp geçiyorum.

2|2
    0|1
    • Saha için de kendini yere atmalarından dolayı karaktersiz diyorlar ama saha içinde birbirine kafa atan futbolcularda var. Biz nasıl taraftar olarak gol atamayınca sövüp, gol atınca seviniyorsak, onlar da dışarda farklı, saha içinde farklı olmaları gayet doğal.

• her futbolcu kendini yere bırakıyor ama Burak yapınca karaktersiz oluyor. bu kötü namı yüzünden Real madrid maçında penaltımız verilmedi adam da cezalı duruma düştü.

• Bazı kişilerin takımlarına karşı milliyetçiliği fazla olduğundan bizimkilerin bu yaptıkları ona çok batıyor.

• futbolculuk var karakter yok

0|1
    1|2
  • İyi futbolcu

0|3
    0|0
  • Bu adamı ister sevin ister sevmeyin ama adam futboluyla kendini kanıtlamış bir kişilik ama bu onun karaktersiz olduğu gerçeğini gizlemez.

0|1
    0|1
    • Karaktersiz ne yapmışki adam?

• Saha içinde olaylar çok daha farklı, böyle düşünmek haksızlık gibi.

• Cevabımdada belirttiğim gibi futbol konusunda gerçektende iyi ama bu tür davranışları sergilemesine anlam veremiyorum.

• futbolla hiç ilgilenmem fakat ronaldo gibi bir yıldızla karşılaştırılıyor çok ama çok saçma

0|1
    0|0
    • Attığı gol sayısı ile karşılaştırıldı sadece, medyanın mübalağa yapması gayet normal. Tabikide Burak Yılmaz, Ronaldo'nun yanından geçemez.

• medya gs taraftarları v.s

• Medya neler denmiyor ki bunu da demesi yadırgamıyorum insanların.

• gol atan golcü işini yapmış demektir .

0|1
    0|0
  • Kral ülkemizin en iyilerinden cl de ronaldoyla kafa kafaya gittiği günleri unuttu bazıları ya da görmek istemiyorlar ee haklılar benim rakibimde Türkiyenin en büyük takımı olsa bide yetmezmiş gibi gol kralıda orda olsa bir yerden sevmemek lazım burak kendini yere atıyor diyenler kendi takımlarının oyuncusu atınca niye susuyor?

0|1
    0|1
  • İyi futbolcudur.

0|1
    0|0
  • kendini çok iyi artistik yere atar düşüncem bu:D

0|3
    1|2
  • tartışılmaz mükemmel bence.ben fb taraftarıyım ama objektifim

0|2
    0|0
  • burak yılmaz yeteneği olmayan düz bir futbolcu kaleye çektiği üç şuttan biri gol oluyor. forvetten orta alana gelmiyor top almıyor arkadaşlarına yardım etmiyor orta alanı çok yoruyor. olmazsa olmaz bir oyuncu değil

1|0
    0|2
  • genelde 1 gol atması ıcın macta ortlama 4 net gol pozısyonu kacıran bır futbolcudur ayrıca bır fenerli oalrak cok itici geliyor bana fatih hoca ıyı dayandı bu sezon kaprislerine gs burakı satmaması buyuk hata oldu bence

0|1
    0|1
  • Şimdi arkadaşım burak kendini Galatasarayda buldu cok iyi futbolcu oldu. E diğerleridr bunu çekemiyor itici buluyorlar. Meyve veren ağaç taslanır misali.

Kendi futbolcularıda kendini hep y ere atıyorlar . Nasıl mac izlemek bu.

0|1
    0|0
  • emek hırsızı burak

1|2
    2|1
Yükleniyor...