Siyah noktaları nasıl yok edebilirim ?

Kendimi bildim bileli yağlı şeyler ve kızartma yemiyorum ama cildim çok yağlı olduğundan sanırım siyah noktalar oluşuyor bir sürü ürün kullandım fakat çok fazla faydasını görmedim 3-4 tane var sıkıyorum bir kaç gün sonra tekrar çıkıyor bunların kökünü kazımanın bir yolu yok mu denediğiniz faydasını gördüğünüz ürün var mı veya tavsiye edebileceğiniz bir yöntem ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Cildiyeye gitmelisin. Dediğin gibi hiçbir ürün siyah noktaları yok edemiyor. İlaçlarla belki yok edilebilir.

0|0
    0|0
  • Tabii ki var. Bak bir tencerenin icine 1-2 litre su doldur kaynat. Buharlasmaya baslayinca yuzunu tencerenin icine tut ama tabi havluda olsun basinda ki buharlar disari kacmasin. orda yuzun fena sekilde terleyene kadar dur. (ben 5-7 dk uyguluyorum genellikle) Ondan sonra siyah nokta bölgelerini elinle ovustur sonra buz gibi suyla yüzünü yika. Ise yariyor bende :))

0|0
    0|0
  • ım doktora bı gorun derım bir ılac var 6 ay kullanıosun kısın hemde muthıs ıyı gelıomus ama yan etkılerıde var tabıkı sonra temız bır cıltle yaza merhaba :)

0|0
    0|0
  • Peeling yapacaksın,cildini her gün temizleyeceksin ama temizlediğin şey derinde kalıp tıkanma yapmayacak.

0|0
    0|0
  • siyah nokta bandı kocum 10 numara icat valla

0|0
    0|0
  • link gerçekten çok etkili fiyatı da uygun 10 tl civarı

0|0
    0|0
  • Tamamen yok eder mi bilemem ama bu etkili diyorlar. link

0|0
    0|0
  • erkeklerin siyah noktası mı varmış çok şükür benim öyle bir sorunum yok