Yılmaz Özdil'in bugün ki yazısına konu olan olimpiyat tanıtım videosunu izlediniz mi, Eleştirmekte haklı mı?

Yazının özeti; Tanıtım videosun da neden Ezan okunurken Rihanna'nın şarkısını birlikte veriyorlar, neden zenci bile videoda yer bulmuşken bir türbanlı kadın yok, neden okul merdivenlerinden bile kız ve erkeğin ayrı ayrı inlemeleri savunulurken videoda kızlı erkekli eğleniyor, müze geziyor vs.

Tanıtım videosu; link

Yılmaz Özdil'in yazısı; link

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Açıkcası ben videoyu hiç beğenmedim. yılmaz özdilin haklı oldukları bir yana. Daha güzel çekilebilirdi video. Ve Arka fona türk ezgileri olan bir şarkı da koyulabilirdi. Rihannanın şarkısı çok alakasız olmuş bence. Adamlar sadece tanıtım videosuna göre seçicek olsaydı ülkeleri ilk elenenler biz olurduk.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• gazete reklamı gibi olmuş Ben dah aiyisini çekerim bune böyle. Bunu anlamak için Özdil okumaya gerek yok onun işi eleştirmek herşeyi eleştirr o

0|0
    0|0
  • Yılmaz Özdil ' in yazdığına örnek verilebilecek sadece 1.12 ve 1.16 olmak üzere 2 örnek var . Diğerleri çocuk ; yetişkin değil . Olimpiyatlar bir spor spor organizasyonudur . İslamiyettede sporun kitleselleştirilmesi yoktur ; karşı değildir ama yoktur . istanbulun mimari kimliğini yansıtırken bu kısa videda zaten yeteri kadar Cami ' ye yer verilmiş .Önceki genel seçimlerde aynı yoldan geçmiş aynı sudan içmişiz biz videosunda her kesimnden insanımız zaten vardı . Dolasıyla ben ikircikli bir durum göremiyorum . Ha bu seçim yatırımıda olabilir . Bakın biz Cumhuriyetçilerin , Atatürkçülerin de hükümetiyiz herkesi kuçaklıyoruz mesajıyla oyları toplamak maksadıyla böyle yapılmışta olabilir . Bu oyunlarda kaybedilirsede sebebi gezi parkı olaylarıdır biz gerekeni fazlasıyla yaptık mesajını alttan verip her halıkarda oylarını arttırmak maksadında da olabilirler . Ama ben dediğim gibi bu videoda Özdil ' in bahsettiği gibi bir sorun görmüyorum .

0|0
    0|0
  • çapulcu dedikleriyle prim yapıyo!

0|0
    0|1
  • Baş ısıkışınca çapulcularının yaptıklarını yapıyor baş çapulcu

0|0
    0|1
  • Beraber yürüdük biz bu yollarda :U dönüşü link

0|0
    0|1
  • tanıtım berbat olmuş.haklı,eleştirmekte tamamiyle haklı.

0|0
    0|0
  • Bu kadar iyi ve sağlam yazı yazan yazar yok bence.

0|0
    0|0
  • her zamanki gibi sonuna kadar giydirmiş akp yine durmak yok madara olmaya devam demiş

0|0
    0|1
Yükleniyor...