Evli bir kadından telefon numarası almak

merhaba arkadaşlar konuya nasıl başlayacağımı bilmiyorum ama şöyle anlatıyım. cafe işleten biriyim yaşım 22 daha önce hiç kimseyle yatmadım. karşı komşum var yaşları 35 36 2 çocuk sahibi evli bir kadın, yaşına göre çok güzel bir kadın ve bir o kadarda beni tahrik ediyor yaklaşık 2 3 aydır sürekli birbirimizi kesiyoruz ben ister istemez gözüm kayıyor ama bide ne göreyim oda bana bakıyıor. hemde bakışları beni yicek gibi buda haliyle hoşuma gidiyor. her neyse bir gün geldi yanıma ; biz sürekli birbirimize bakıyoruz acaba niye diyerek tebessümde bulundu bende karşılık olarak dikkatimi çekiyorsun heralde dedim sonra bir kaç arkadaşın yanıma geldiğini gördüğünde sonra konuşuruz diyip evine gitti sonuçta evli bir kadın tedirgin oldum bu sefer ona bakmamaya karar verirken ertesi gün akşamıda bana bir kağıt içinde telefon numarası verdi. şok oldum sizce bu kadının niyeti tam olarak nedir acaba nasıl yaklaşmalıyım çok kararsızım iyi veya kötü tüm yorumlara açığım şimdiden teşekkürler

1|0
11|17

En İyi Kız Görüşü

• Bak, benim ablam 25 yaşında bir bebeği var ve eniştemle severek evlenmediler. 3 yıllık evliler boşanma aşamasındalar. Ablamın 6 aya yakın hoşlandığı biri var ben gayet normal karşılıyorum çünkü böyle şeyler artık geri kafalı algılanmamalı. Şuanlık hoşlandığı kişiyle bakışıyolar merhabalaşıyolar ama telefon numarasına kadar gitmedi ablam. Yani ablamın niyeti belli adamdan hoşlanmayı bırak aşık ama kabul edemiyor. Bence kadınla müsait bir zamanında konuş niyeti nedir öğren.

0|0
    2|2
    • her kadin her erkek her insan senin ablan gibi rahat kafa yapisinda olmiyabilir benim kafa yapimda olsa zaten insanlar hani avrupaya gittim onlardan bile daha rahattim oyle soyliyim sana neyse asil konu herkes ayni degildir sikinti cikabilir yani o yonden tehlikeli sonucta turkiyede yasiyoruz her turlu insan var ama musluman bir ulke bunlari goze alinmali

• iyi valla evlen sonra başkasına bak ne güzel

Kızlar Ne Diyor 10

• Bildiğin flört etmeye çalışıyor. Sen gelme bu oyuna esnafmışsın senin için iyi olmaz.

0|0
    0|0
  • kanma sakin derim... kadin evli ve cocuk sahibi... bakismaniz bile hic hos degil... kadina artik karsilik vermemelisin... cok büyük günah islemis olursunuz...düsün sen evlisin ve karin baska biriyle senin yaptigin gibi bakisiyor flörtlesiyor.. bu senin hosuna gider mi?... cok ayip...

0|1
    0|0
  • 22yaşındaysan yaşına göre birini bul ne işin var milletin evli çocuklu kadınlarıyla o kadının belli niyeti uzak dur

1|1
    0|0
  • kadının niyeti ciddi seni kuma alacak!

0|1
    0|0
  • evli insanları fantasy dünyanızdan silin

0|0
    0|0
  • kocası yakalasında kessin pipini

0|1
    0|0
  • uzak dur o kadından...

0|0
    0|0
  • kocası çükünü keser

0|1
    0|0
  • kocası duyarsa boşanırlar arama yuva yıkan olma birdaha gördügünde kusura bakma abla arayamadım de geç anlar zaten

0|0
    0|0
  • Kocası kafanı keser müge anlı ya konu olursunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• etme-bulma dünyası bu iyice bir düşün sonuçta evli bir kadın. hiç arama ve pas verme bence. olumsuz şekilde geri dönüş yaparsan hırs yapıp iftira atabilir. kadınlar şeytandır sadece ortaya çıkarmak istesinler yeter. fakat hiç dönüş yapmazsan zamanla unutma ihtimali muhtemel.

en iyisi boş ver sen bu işi ileride aklına gelir, pişman olursun...

0|0
    0|0
  • İpi boğazına geçir sandalyeye çık o derece benden sana büyüğün olarak tavsiye

0|0
    0|0
  • yaptığın işten iğrenmeyeceksen ver odunu gitsin :D

0|1
    0|0
  • Şu yavşak patronlardansın yani

Seninde mk oç

0|1
    0|0
  • Kocası yeterince tatmin edemiyor herhalde sana gözü dikmiş.

0|0
    0|0
  • abi benim için net delikanlı adama yakışmaz evli birine bakmak.bırak telefonunu almayı

1|0
    0|0
  • senin eşine birisi böyle yapsa hoşuna gider mi ?

Onu düşün sonra buraya gel yaz sor...

0|1
    0|0
  • Hep bunlar se.ks işte .))

riskli işler tehlikeli işler ..

0|0
    0|0
  • Ssakın bilader yaklaşma o kadına.

1|0
    0|0
  • Bence evli ya da hayatinda biri olan bir kisi ile birlikte olmak etik değil sorunlari her ne olursa olsun sonucta hayatlarinda birileri var ve sonuclari hic iyi olmaya bilir ya gencsin daha cok kisiyle karsilasirsin ama illede o diyorsan temkinli ol

0|0
    0|0
  • kocası nasıl bırı o onemlı psıkopat bırseyde 3. sayfa cınayet haberlerınde olmayın allah korusu

0|0
    0|0
  • gercek kesıt senaryosu gıbı olmuslen :D gaynım bana gaydı :)

0|0
    0|0
  • hacı başına bela alırsın,beddua alırsın boşver.

1|0
    0|0
  • kocasindan korkmuyosan agzina burnuna carp deniz dalgasini

0|0
    0|0
    • o yönden bir korkum yok :)

• adamsın :D eyvallah kardeşim verdiğin destek için

• moruk sen beni eklesene hikayenin devamini merak ediyorum ne olcak acaba ileride

• yakınlarda kömürlük gibi izbe bir yer varsa halledin orda.

0|0
    0|0
  • evli kadınların asıldığı oldu ama hiç bir zaman dönüp bakmadım annen aklına gelsin...

0|0
    0|0
  • sex hayatı kötü :) doymuyor çok denk geldim hepsine yettirdim. onu doyurmalısın

0|0
    1|0
Yükleniyor...