Ana kuzusunun teki ya ne yapmalıyım

çıktığım çocuk tam ana kuzusu hep annesini övüyor daha üniversitede okuyoruz ama okul bitince evlenmeyi düşünüyoruz aileside biliyor durumu evimizi arabamızı belirlemişler bile .kadın bana araba alıcakmış düğün hediyesi onların oturduğu sitede oğullarına ev almışlar bizde oraya taşınıcakmışız durumları çok iyi ama kadın beni kendilerine bağlamaya çalışıyor sevgilime söylüyorum kadın iyiliğimizi düşünüyor ne var bunda diyor sizce ne yapmalıyım yolun başındayken ayrılmalımıyım

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ne paniği bu ya? kadın çocuğuna yakın olmak istiyor o kadar, sen de dersin ki ben bir kere evlenicem , evimide bu semtte değil , bilmem nerede hayal ediyordum, evi satsınlar, senin istediğin başka bir yerden alsınlar... ama sen ayrıl ya, baştan kayananaya ön yargılısın.. bu iş çok sıkıntı çıkartır..maddi durumla mutluluk olmazz

0|0
    0|0
    • ön yargılı değilim sadece anlattıklarım en normal şeyler annesi izin vermezse dışarı bile öçıkamıyoruz şu an böyleyse ilerde nasıl olur bilemiycem

• evet çok

• o zaman anneni sahaya sür, annen kızım şurada oturacak diye tutturursa çocuk sana gerçekten aşık ve kayınvalide harbiden iyi niyetliyse, annen bir ofansif ortasaha oyuncusu edasıyla her kaptırdıkalrı topu gole çevirecektir ;)

yoksa senin sürekli ofsayta düşmenle bu maçı alamayız ;)

Erkekler Ne Diyor 7

• hersey tamam iyi hosda o ayni site olayi yas moruk sen uzaklas ordan baska il olursa daha iyidir kocanla zaman geciremezsin kaynananla icli disli olursun baya bak gencligine yazik sevisirsiniz zil calar annesi gelir sen en iyisi kendi anani babanida o siteye tasi sonrada onlari sal birbirilerini yesinler :D

0|0
    0|0
  • Bildiğim tek bir şey varsa o da iki aile birbirine asla yakın olmayacak.

0|0
    0|0
  • Bazıları parasıyla üstünlük kurmaya çalışıyor işte maalesef.

0|0
    0|0
  • belli ki özgür ve rahat bir ruhun var .. ve sevgilinle bu yönün zıt basıyo.. üzgünüm ama evlilik sizin için bir yıkım olabilir... daha özgür cüretkar yarına odaklı düşünmeyen ilişkiler peşinde koşmalısın..

0|0
    0|0
    • hayır ben öyle biri değilim ciddi düşünüyorum ama ilerde sorun olur diye düşünüyorum

• yol yakınken dönmek gerek o zaman.. sen bunu dert ediyosun ki ilerde sorun olacağı aşikar..

• Yuları yavaştan takmaya başlamışlar bile :)

0|0
    0|0
    • aynen ya yavaştanda değil :)

• annesinin çok karışması yanış ama ayrılık sebebi bu olmasın çok ucuz olurr

0|0
    0|0
    • ama biz senin yeni aileniz falan diyorlar çocuk olursa onlar hep bakıcakmış falan

• ya istemem de şöyle söyliyim bu facede profil resmi olarak bizi koydu akşamına annesşyle konuştu ve hemen kapak resmi olarak onu koydu

• şimdi sana bişe diyim mi benim annemde aynı öyle oluyor kız arkaş duumlarında demek bütün anneler öyle ama ben hiç hoşlanmadığım için içinde yaşıyo bunları ya da aile içinde dışa vurmuyo bukadar

• af edersinde ne alaka ana kuzusuyla sen oğlanı sevmiyormusun böyle birşey için ayriliyorsun

1|0
    0|0
    • ama çocuk hep annem haklı diyor.şimdi biyere tatile gidelim diyoruz annesi çok uzak gitmeyin diyor buda fikir değiştirior şimdi böyleyse ileride nasıl olur birde profil resminde ben kapak resminde annesi var

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen onu değiştiremezsin. O iş olacak gibi değil; kendilerine kukla arıyor gibi ne yapacağına karar veriyorlar. Bırak gitsin.

0|0
    0|0
  • Öyle erkekten ne koca olur ne baba. Utanmasa annesinin yanında yatar.

0|0
    0|0
    • aynen ya

• aynen öyle..karakteri gelişmemiş bence de..

• Konuş bence o şekilde bir ilişki bile yürümezken evlilik çok zor çünkü annesi her şeye müdahale eder ve onun kararlarında etkili olur.

Yükleniyor...