Sevgiliniz dekolte giyenkız arkadaşınızın göğüslerine bikaç kez baksa bunu farketseniz ne yaparsınız

acıl cevap ben düşündükçe sinir olyorum aklıma geliyor hep sizce bu sadakatsizlikmi yoksa insan yani gözü kayabilir dekolte sonuçda diyemi düşünmeliyim

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• erkek bakar arkadaş kural bu kızda açık giyinr erkek baksın diye yani ben anlamıyorum kızların açık giyinmesini sonrada erkekler abaza derler açık giinirse bakar tabi erkek

0|0
    1|0
  • Siz sevgiliniz yanınızdayken yakışıklı bir erkek görünce bir kaç kez bakmadınız mı hiç. Ayrıca kadın her zaman görsel olarak çekicidir. Ve o dekolteler hep baıksın diye açılır. Bakmış gidip öpmemiş o dekolteyi sna övmemiş.

0|0
    0|0
  • Takılma ve büyütme göz bu bakar kim olsa bakar. Evli olsanız bile bakar.

sende bakmışın dekoltesine ama o bakınca kızıyorsun.

Aynı şey göz takılıyor elinde olmadan takılıyor es geç hiç önemseme.

gereksiz kapris ve kavga sebebi yazık olur gününüze...

0|0
    0|0
  • Güzel ablacım .. Bir vaaz dinlemiştim.

Bir erkek yolun köşesinde duruyor. Alımlı bazı seylerı açık bir bayan geçiyor. Erkek mesela o an tersi yöne bakıyor. Ve sonra kadına dikkat etmeden. Kadının olduğu yöne doğru bakıyor mesela. Birini bekliyor onu gözlüyor. Ama ona bakmadığı halde 1. bakışı şeytan attıır erkeğe. Ve erkek saniyelik bakar çeker. Ve göz zinası olmaz bu seytandır denir. Ama 2. bakış ise erkeğin nefsindendir .. Saygılar

1|0
    0|1
    • Hemen şeytana bagladiniz ya bu iside helal olsun valla 2. Side nefis erkek gene yirtti hadi bakalım...

• Arkadasım. Bunun tam tersi. Bayan içinde geçirlidir. Düz mantığınızdan kurtulun artık be !

• istemdışıda bakılabilir. çok büyütme bence. erkek sonuçta.

0|0
    0|0
  • Birde beni engellemissin yazık..

Bir kadın aynı şeyleri yapsa sizin ona ne gözle bakacağınız kesin...

0|0
    0|0
  • ben bazen dikkat ediyorum böyle minili dekolteli bir bayan geçerken erkekler bakar ya kadınlarda bakıyor ona ce erkeklerden daha uzun dikketli bakıyorlar bu çok ilginç

0|0
    0|0
  • erkek bu sonuçta :D sen ne olsun istiyosun :D kızlar yavaş yavaş soyunuyo , sözde moda. Erkeklerin de gözü kayıyo (modayı takip ediyolar :D ) yapıcak bişey yok :D

0|0
    0|0
  • hadım et hadım bugün göğsüne bakan yarın bir gün evede atar senin gıkın çıkmıyo diye walla kaptırma ipleri kes iflahını :D

0|0
    0|0
  • Sen o kızdan daha çok aç, o zaman sana bakar. ( Mahallede çocuklara gaz veren amca)

0|0
    0|0
  • 2.sini düşünmelisin ama çok abartılıysa sadakatsizlikte düşünülebilir.

0|0
    0|0
  • Aklım kaldı. Güzel mi bari göğüsleri.

0|1
    0|0
  • Önce uyar , senin fark ettiğini bilsin. İnkar ediyorsa ağzına et , kabul ediyorsa kızma ;).

0|0
    0|0
  • Gözüyle aldatmayan erkek yoktur hacım...

0|0
    0|0
  • göz kayması olabilir kötü düşünmek çok anlamsız...

0|0
    0|0
  • insanlık halı de geç

0|0
    0|0
  • bunu yapmayanı bulsana :)

0|0
    0|0
  • Insanin gozu kayiyo bazrn bakmadan olmuyor

0|0
    0|0
  • nereye baktını nerden biliyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Dekolte bakmak için değil mi? baksın canına yandığım. hiç bozulmam öyle şeylerden. erkeğin de kadının da doğasında var. adamın gözüne meme sokarsan o da bakar. benim de gözüme dar kot giymiş şekilli bir erkek poposu sokarsan ben de ona bakarım. güzel bir kız geçse bakar, baksın ama ben de fıstık gibi bir herif geçerse süzerim.

mesela bakmak, hatta baktığına ellediğini düşlemek falan değil. eyleme geçmek. eyleme geçmediği sürece tahrik olmak için istediği yerden ilham alabilir.

0|1
    1|1
  • Bir kaç kez olmuş değil mi? Sevgilin seni arkadaşının yanında küçük düşürmüş. Arkadaşın allah bilir neler düşünmüştür. Kendine hakim olamayıp senin yanında bir de arkadaşına bakması abaza olduğunun kanıtı. Şu an onu düşünüp elini nerelerine götürüyodur allah bilir. Derhal ayrıl

0|0
    0|0
  • Önce etrafı boşaltırım çocuk varsa ortamdan uzaklaştırırım. Malum gözlerini oyacağım kimsenin üzerine vahşet sıçramasın.

0|0
    0|0
  • Gözü kaymıştır yani diyecek bir şey yok

0|0
    0|0
  • burda sinirlenmen gereken sevgilin değil arkadaşın :D

dekolte açan o sevgilin belkide gözü kaymıştır bazen insan bakar körde olabiliyor sinirlenip tatlı canını üzme

0|1
    0|0
  • Bnm ynmda bakck adamn gzunu oyar agzna koyarim ksra bkma ama arkadsn dwkolte gydiysede sevglnn yaninda kapatablrdi

0|0
    0|0
  • Bi şey olmaz ondan

0|0
    0|0
  • erkek bu bakar :) ama bence ikisini bir araya getirmemeye çalış. Her kız arkadaşa da güven olmaz hani :)

0|0
    0|0
  • Kıyameti koparırdım

0|0
    0|0
  • kafasini o göüslerin arasina sokar bogardim galiba

0|0
    0|0
  • Birşey demem ama bozulurdum.

0|0
    0|0
  • yapıstirrdim tokati orayı terk ederdim