Evlenilcek kadın erkek, eğlenilcek kadın erkek nası olur?

evlenilcek olan kadın ve ya erkek nasıldır? eğlenilcek olan kadın erkek nasıldır ? Nasıl belirleniyo bunlar arkadaşlar ? :D

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• bunu ayırabilecek kız veya erkeğin elini öperim

1|0
    0|0
  • böyle ayrım yapan insan, ne insandır ne de kamildir, kezbandır. onlar ki arada kalmışlardır. saçmalıktır. yapmayın, etmeyin.

2|0
    0|0
  • oturup kalkmasını bılenle evlenirsin, bilmeyenle eğlenirsin

2|0
    1|0
  • kulakların ucu sivriyse evlenilecek eğikse eğlenilecek kişidir hepsi bu

1|0
    0|0
  • Bence bahsettiğin iki kurmaca kavram da yoktur.İnsanın karakteri ve yaşam olgusuyla bağlıdır ve kimsenin de bunu özeliklere ayırmaya hakkı yoktur.Saygılar.

0|0
    0|0
  • böyle bir sınıflandırmaya gitmem.

1|0
    0|0
  • Iki farklı karakter biri olgun diğeri şımarık olur.En basit anlatım şekli böyle

2|0
    0|0
  • anlaşıbiliyosam evlenilecektir..

0|0
    0|0
  • Kpss'de 60 puan barajını geçenler evlenilecek kadın/erkek, geçemeyenler ise eğlenilecek kadın/erkek oluyor.

İşte böyle ayırt ediliyor.

0|0
    0|0
  • tecrübeyle anlarsın. kızda erkekte belli eder kendini. kimisi gec anlar kimisi zamanında

1|0
    0|0
  • ben bu ayrıma pek hakim değilim;ama ikisini bir arada arıyorum

0|0
    0|0
  • şu aralar pek seçici değilim kim gelse beni kandırabilir :)

0|0
    0|0
  • karşı cinsimle eglenme taraftarı degilim.olacaksa ömürlük olsun ve hayırlı saliha bir eş

2|0
    0|0
  • RTÜK engellemese bişi derdim ama :) sınıflandırma sen öyle bayanları böyle görenlere eğlenecek başka şeyler gerekli :D

0|0
    0|0
  • ona karşı sadece bişey kabarıyorsa eğleniriz yok iki şey kabarıyorsa evleniriz

1|0
    1|0
  • Hic bir kadin ile eglenmem... ama evlilikte bana uzak...'yasnmasi gerekeni yasarim sadece

0|0
    0|0
  • ben eğlenilecek olanı bilmem ama evlenilecek olan kadın bakışları ve gülüşüyle benim hayatıma anlam katmalı :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evlenilcek kadın: sen

evlenilcek erkek: yok

1|0
    0|0
  • olunmaz doğulur heralde:)

0|0
    0|0
  • bu zamnla anlaşılıcak bir durum.başlangıcta takılan o maske zamnla düşücektir

buda ilişkinin geleçeğini belirler

0|0
    0|0
  • Senin evlenmem dediğin pek ala başkasını hayallerini süsleyen

Biri olabilir.Insanları sınıflandırmayın derim.

0|0
    0|0
  • kepçelerle eğlenilir

0|0
    0|0
  • evlenilcek adam ödlek olmalı ,eğlenilcek adam da biraz puşt gibi i*ne gibi bişe olmalı.

0|0
    0|0
  • eğlenemeyeceğim biriyle evlenemem. bu konuda söyleyeceklerim bu kadar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...