Aşkın kiloyla ilgisi hakkında ne düşünürsünüz?

sizce olurmu ayni o şişman ben onla çıkamam filan...

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Olur taklım. Beğenmezler, hadi idare edeyim dese başkasına seni göstermek istemez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• konuşmaları beni ciddi anlamda etkiyemediyse olmaz kilolu biriyle. he ama sevgiliyken zayıftı sonradan kilo aldı durumu farklı. mesela sevgilimle ilk tanıştıgımızda zayıftı bugun 14 ay doldu hayatımda gireli. ama şu an 14 ay öncesine göre tam 13 kilo almış durumda...

0|0
    0|0
  • Geçenlerde tanıdık birisi kilolu biriyle evlendi adam kilolu ama parada bok gibi yani adamda :)

0|0
    0|0
  • Ya yok aslında. Ama şöyle bir durum var. Şişkoyken hep sevgilinin diğer erkekleri senden daha çok beğendiğini bileceksin, hep onu kaybetme korkusu olacak. Bence bunu kabullenmektense zayıflamak çok daha iyi

0|0
    0|0
  • olmaz ya sevince göz görmez öyle seyleri seversen yüregini seversin dısardan hoşlanırsın sadece

0|0
    0|0
  • bi zamanlar bende asırı degil ama kiloluydum.o zaman sevgilim vardı şimdi ise yok :(

0|0
    0|0
  • dış görünüş önemlidir

0|0
    0|0
  • Ben de şişmanım emin ol biraz zayıflasak etrafta gezenlere on basacağız. Bir kere geliyoruz dünyaya. Beş ay tut boğazı ömür boyu mutlu ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Oluyor fiziksel goruntuye kapılıyor içinde istediğimiz ruhu aryoruz

0|0
    0|0
  • aynen şişman adam her daim kaybeder kadın atiklik ister sertlik ister bunun için atletik bir yapı her zaman daha iyidir

0|0
    0|0
  • Kiloyla değil parayla kardeş paran varsa güzelsin

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum eğer zeki kültürlü bir insan san başkalarını etkiliyebilirsin ama bir yere kadar

0|0
    0|0
  • Benim var, şişmanla çıkmam. Balık etliyse olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...