Basen Eritme için neler yapılabilir ?

Arkadaslar boyum 1.60 yani kısa sayılırım biraz basenlerim var bu yüzden bacak boyum kısa ve bacağım kalın duruyor arkadan basen eritme için neler yapılabilir ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes zannediyor ki iki kalça hareketi yapsam basemlerim erir. Aslında yanlış bir yöntem bana göre. Öncelikle kardiyo hareketleri ile (koşu, yüzme, basketbol vs vs) vücudun genel manada yağını eritmek gerek. Tabi en çok yağ hangi bölgende (basenler) bulunuyorsa oralarda daha fazla incelme olacaktır tabi ki.

Atıyorum genel manada zayıfladın ve üst kısmın dahada inceldiğini düşünürsen kardiyoya ara vermeden dengeli beslenerek, örnegin dambıl (2/4kg) ile üst bölgeni çalıştırıp kaybettiği hacimi kazanmasını sağlayabilirsin.

Denediğim bir yöntem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|0
    0|0
  • evde oturduğun yerde biraz zor :) git ve kendine bir yemek programı yap yagsız olsun sebze ve protein agırlıklı olsun haftada en az 3-4 gün yüksek tempoda yürüyüş yap en az yarım saat. günde 2.5 lt su icmeye calıs ve yeşil cay iç :D

0|0
    0|0
  • Bol bol seks yap geçer

0|0
    1|0
  • haftada 3 kez bacak omza :-)

0|0
    1|0
  • Fırın ateşinin üzerine tavayı koy ve içine otur.

0|0
    1|0
  • kalın olması güzel aslında :) ama çok kalın ise güzel durmaz..sürekli yürüyüş ve hafif tempolu koşu yüzme..

0|0
    0|0
    • Çok kalın değil ya basen olduğu için yan üst tarafı kalın duruyor sadece

• yokk :D kış geliyo lazım olur üsümessin :D

• bişi olmazcık,pantolon giydiğim için ve seyrek bacak kıllarım olduğu için sorun yok :) Bence dert etme,kalın bacak kızlar da özellikle kot pantolon giyindiklerin de harika görünüyor :) Ama tabi kişinin beğenisine görede değişir.Zayıf bacağa göre daha güzel görünüyor,bundan emin olabilirsin. :)

• 1.60 kadına göre kısa değil orta boy ama erkekte 1.60 kısa olurdu. 1.70 üstü kadında zor bulunuyor yani basen eritmek için spor aletleri var pek bilmiyorum ama netten bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • bol bol yürücen başka çaresi yok

0|0
    0|0
  • Kola kesinlikle kesilmeli ...

0|0
    0|0
  • squat yap iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2