Güç ve kadın ve hatta belki biraz bdsm çok mu hastalıklı?

maksatım soru ile hemcinslerime güç empoze etme çabası mı? olabilir. kadının en büyük düşmanı kadın derler ya, doğrudur. son derece feminist olsam da garip bri şekilde en tahammül edemediğim insan modeli de gücünün farkında olmayan aptal kadın... her kadının potansiyel bir anne olduğunu göz önünde bulundurunca (tamam kadın daha duygusaldır falan ama) duygularının esiri olmuş ve mantığını yitirmiş bir kadının elinde yetişmiş nesiller belki de sosyal sorunlarımızın kaynadığıdır. kadının üstündeki sorumluluk büyük, sorumluluk suçlama hakkı doğurur; suçluyorum! böyle büyük bir sorumluluğun altından yeni nesilin içi kırık kadınları nasıl kalkacaklar? bunun gibi bir sorumluluğun altından kalkmak için güç lazım değil mi? dolaylı yoldan her bayan arkadaşıma karşı sorumlu olduğum için üstü kapalı yazdığım bu yazının yanı sıra , sitemim, her biri bana ve topluma karşı sorumlu oldukları için ... ne kadar güçlü kadın , okadar güçlü toplum. ezilmeyin! hangi büyük aşkınız bitmedi... saygi kazanin, mühim olan o. saygıyı hakkediyorsunuz her ne olursa olsun ama siz bunun farkında olup savunamazsanız, kimse vermez.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle bdsm yle alakası olmasada baya bir feminizm kokuyor... ama ince bir zeka ürünü olduğu da kesin...

0|0
    0|0
    • bdsm ile alakası yok diyemeyiz. Bdsm i karakterselleştirmek, içselleştirmek ve yaşam tarzı yapmak için çok sağlam düşünce temellerin olmalı.

• o değil de mühendismişsin sen sanırım bu görsellik düşkünlüğü sığlık hayatında kadınsız geçmiş en az 4 yıl süren kabus gibi bir eğitim hayatından geliyor :d üzüldüm.

• İnan rüya gibi geçti şimdi geriye dönme imkanın var deseler 1 sn. tereddüt etmem geri dönmek için. Hem ayrıca sağ olsunlar kızlar hem bu kadar yakışıklı hem bu kadar zeki ve karizmatik hem de makina mühendisliği gibi kariyeri yüksek bir bölümde okuyan bir erkeği yalnız bırakmıyorlar... Hepsine tek tek teşekkür ediyorum yaşanan o güzel anlar ve hafızalarımızda kalan o eşşiz anlar adına...

• BDSM var dediler geldik. Hani nerde?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...