Bir kızın destekli sütyen taktığını nereden anlarız?

Bugünlerde gözüm kızların gögüslerine takılıyor metroda .. yanlış anlamayın sapıklık olarak değil.. taktıkları sütyenlerin destekli mi yoksa orijinal mi oldugunu merak ediyorum:)

destekli sütyeni nasıl anlarız

Güncellemeler:
ideal gögüs kaçtır sizce?

85 bence
link sizce bu kızın gögüsleri kaç beden
bu arada gögüslerinizi böyle dans ettirebilir misiniz haha süper link

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• destekli deyince aklınıza içinde kocaman şişme bişe olan sütyen mi geliyo aklınıza ?

normal içi boş sütyendir ve altında birazcık destek vardır o da sarkmasını engellemek için 90 bedende bile vardır destekli. yani küçük göğüsleri büyük göstermek gibi bir amaç yoktur

2|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Desteksiz takan yok :)

0|1
    0|0
  • ben böyle bir şey duymadım büyük göğüslüyüm ve hiç destekli sütyen almadım destekli kullanmazsak sarkık duranları hiç anlamıyorum benim sütyenim destekli değil sarkık mı duracak bu yüzden

0|1
    0|0
  • bence anlayamazsın :)

1|0
    0|0
  • Sutyensiz fotografinda sarkik goguslu, Sutyenli de "oha lan memelere bak" dedirtiyorsa desteklidir

0|0
    0|0
  • 80 bence .

0|1
    0|0
  • desteksiz takarsak sarkar yani, igrenç tabi, dik durmasi için destekli takiyoruz, siz ne anlarsiniz yaa, birde sapik degilim diyorsun geçmis burda ideal gogus kaç diyorsun, pff bizde yedik

0|0
    1|1
  • ben 85 giyiyorum malesef destekli kullanamıyorum

0|0
    1|0
  • desteksiz sutyen bile yok doğru dürüst soyunmadan anlamazsın hepimiz destekliyiz

0|0
    0|0
    • soyunmadan 85 bedebn soyununca 75:p

• desteksiz kullanan çok az kız vardır o da memeleri kocamnadır toplayıcı kullanıyordur biraz küçük dursun diye

• :) koca gögüsler çabuk sarkar ama dimi

Erkekler Ne Diyor 7

• çekici bulduğun bir kız olursa destekli kullanıyormuş gibi düşün .zaten her kız çekici ve güzel .iç giyim kullandıkları zaman nasıl göründikleri önemnli değil .tek bildiğim de sorun hakkında daha sert ve biraz yukarı doğru biçin aldıkları .

0|0
    0|0
  • Desteksiz takan var mi ki? :) Herkes destekli sutyen takiyor. Hic samimi bulmuyorum :D

1|0
    0|0
  • 80 olabilir .

0|0
    0|0
  • beden konusunda iddalı deglm ama sallıyorumm 65 :D tuttumuu :D

0|0
    0|1
  • Hepimiz destek verıyoruzz tabii manevı olarakk :D

0|0
    0|0
  • destekli yalan ataydınız keşke