Şebo'nun Başbakan'a yazdığı mektup.. Sizce haklı mı?

Gezi olaylarını konu alan mektup, twitter'da paylaşım rekoru kırdı.

Sayın Başbakanım, eğer söylemezsem insan olarak çok büyük bir yanlışa ortak olmuş gibi hissedeceğim, lütfen bir konuşma daha yapıp özür dileyiniz… Bütün kalbimle ve inanarak söylüyorum, bunu vize borçlusunuz.

"Sayın Başbakanım, az önce konuşmanızı dinledim, küçük bir hatırlatma yapmak istedim. Unutmayınız; siz, size oy vermeyenlerin, sizinle aynı fikirde olmayanların da başbakanısınız. Günlerdir kendi vatandaşlarınıza ruhen ve bedenen şiddet uygulanmaktadır. Üstelik dünyanın neresine giderseniz gidin ‘doğru’ ve ‘haklı’ sayılacak, parkını, ağaçlarını, şehirlerini korumaya gönüllü insanların masum gösterisine karşılık olarak…Ben ‘bir ağaç gibi tek ve hür, bir orman gibi kardeşçe yaşamak’ isteyen vatandaşlarınızdan biriyim. Siz, bizim Başbakanımızsınız. Rica ediyorum, karşıdan bakıldığında en eksik ifadeyle ‘erk sarhoşluğu’ gibi görünün bu tavrınızı bir tarafa bırakınız ve ivedilikle ‘dinlemeye’ başlayınız.

Saygılarımla."

Sizce Şebo haklı mı :)?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ya o değilde sen orada kök salmış demicem kök sıçmış gibi dur, polis geldiğinde sizi uyarsın siz "yok ağabey biz malız bizim kıçımıza su sıkmadan bir akıllanmayız" deyin üstüne üstlük 1-2 apaçi polise vursun felan sonra ağlayarak medyada kendinizi acındırın bu mu yani ? ne istiyosunuz tek yol devrim felan yahu devrim ne demek bilmeyenler duvarlara sprelerle devrim şart yazıyolar.Devrim dedğin şey bazı şartlar altnda gerçekleşir neyse.Bu yorumumda hiçbir siyasi partiyi desteklemedim fakat sen Başbakan her kim olursa olsun onu düşürüp bu ülkeyi yem haline getiriceksen pardon da az bile yapılmış onlara derim

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkes mektup yazıyor, bende yazayım...

Sayın Başbakanım büyük üzüntü içerisindeyim

Siz hepimizin başbakanısınız. Mavi üyelerinde, pembe üyelerinde.

Sürekli bizi abazalar ekliyor bir dur deyin bu işe. Şu mastürbatörleri siteden attırın

Saygılarımla

Far-Rightist A.k.a. Ulusal

1|3
    0|1
  • önüne gelen başbakana mektup yazıyo zaten

2|5
    0|0
    • başbakanı sevmem ama adama hak veririm bu konuda. al o mektubunu... derdim ben başbakan olsam :)

• dur bunu cevap olarak atacağım sdaasdsdsad

• at bakalım almışsın artıları yine iyisin :)

• Haklı ve guzel yazmis

0|6
    0|2
  • Şeboya birileri meselenin ağaç olmadığını anlatsın ve ivedilikle başbakandan özür dilesin.

1|3
    1|6
    • ivedilikle ne demk?

• isimiz gucumuz var kardes:)

• Popüler kültürün ergen rockçısını alakadar etmez bu konu

2|1
    1|3

Erkekler Ne Diyor 9

• Zaman rockçı bozuntusu Şebnemin haksız olduğumu meselenin ağaç değil Erdoğan nefreti olduğunu ortaya çıkardı kendisi özür diler mi acaba

3|1
    1|6
  • Şebo delikanlı hatundur. Güzel yazmış, ağzına sağlık.

0|2
    1|0
  • o diyorsa doğrudur.

0|5
    1|1
  • haklı değil

1|2
    0|4
  • haklı mücadelemizde doğru ve örnek davranış şafak sezer gibi el-etek öpecek değildi ya

0|1
    1|0
  • haklı değil

1|1
    0|6
  • Hala bu tür sorular soranlar var mı ya? 2-3 tane ağaç için devlete verilen zararların haddi hesabı yok. Sizin şuan oturduğunuz yerde eskiden ağaçlar yok muydu sanıyorsunuz? Tencere tavacılar sizi!

Sözde doğayı savunuyolar. O zaman parfüm de kullanma. Onun doğaya zararı yok mu?

1|1
    0|6
  • sağlam hatun

0|6
    1|1
  • Haklı bence

0|4
    1|2
Yükleniyor...