Sevdiğiniz kişi kanser olsa ve kemoterapide saçları dökülse onun için kel yaparmıydınız saçlarınızı?

sevdiğiniz kişi kanser olsa ve kemoterapide saçları dökülse onun için kel yaparmıydınız saçlarınızı?

0|0
30|22

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi herkez tabi yaparım diyo ama iş ole değil kanser oldugum için terkedildim ondan biliyorum

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Yapmazdım.

0|1
    0|1
  • Başlık bana bir şeyler hatırlattı...

Okuyup okuyup hüzünlendiğim bir olay. Efkarlandım.

5 Mart tarihinde, 01:47 sularında.. Lanet olsun!

0|1
    1|0
  • kazıtırdım hiç düşünmeden aklıma bir film geldi kardeşimin hikayesiydi galiba annesi kızı için kazıtıyodu çok ağlamıştım o filmde ;(

1|4
    1|0
  • Ne diyeceğimi bilemedim :S

0|1
    1|0
  • Pozitif düşünmesi, kendini iyi hissetmesi,ona gerçekten değer veren birilerinin olduğunu ve bu yüzden yaşamaya devam etmek için çabalaması gerektiğini hatırlatmak için evet kazıtırdım.Yaşaması için elimden geleni yapardım.Altı üstü bir saç insanlar neleri feda ediyor sevdikleri için :))

1|1
    0|1
  • Yapardım tabi. Ben ona kalbimi vermişim kökü bende olan bişey gitse çok mu .

0|2
    1|0
  • Tvde orda burda gordugunuz seylere ozenmeseniz olmaz zaten.

Niye yapayim .yapsam daha cok üzülür zaten kendini suçlu hisseder.tam aksine beni daha guzel daha güçlu gormesi gerek.bir dk yanindan ayrilmam.

0|1
    1|0
  • yapmazdım sanırım

0|1
    1|0
  • bir kız için zor soru:D erkekler dert etmez kel olmayı zaten o yüzden kazıtmazdım

0|1
    0|1
  • Desteğimi olurum,elinden tutarım daha çokaşık olurum ama saçlarımı kel yapmazdım herhalde ya.Ona moral olmaz ki bence.Neyse korkunç bir durum bu, Allah esirgesin diyelim. :)

0|0
    0|0
  • Kendi saçlarımı keser ona peruk yapardım saçlarımdan. Her zaman destek olurdum. Sevdiğim kişi sevgilim olsun olmasın hiç fark etmez. Yeter ki yüzü gülsün.

0|0
    0|0
  • yapamazdım gibime geliyor.

0|1
    0|1
  • bu ona gerçekten yararlı olacaksa yapardım...

1|1
    1|0
  • Yaparım. Saç alt tarafı düşünmeye gerek bile yok.

0|0
    0|0
  • kız kardesımın hıkayesını ızledın sanırım :)

0|0
    0|0
  • hiç düşünmeden yapardım sevdiğim için...

0|0
    0|0
  • Yapamazdım.

0|0
    0|0
  • Yqpmazdim. Sevgilim benim uzun saclarimi cok begenir.eger ki kazitirsan o daha cok uzulur

0|1
    0|0
  • gerçek sevdiysem 1 dk durmaz kuaföre giderdim

0|1
    1|1
  • Hiç düşünmeden yapardım

0|1
    1|0
  • çok seviyosam o kişiyi şüphesiz ewvet

0|0
    0|0
  • Yapamazdım üzgünüm : /

0|0
    0|2
  • evet .

0|1
    1|0
  • Byük bir fedakarlk olurdu ama harbi seviyorsm yapardım

0|1
    1|0
  • tabiki yapardım ben kanserden en yakınımı kaybettım :(

0|0
    0|0
  • O'nu bilmem ama, her zaman yanında olucağımdan eminim

0|0
    0|0
  • yapmazdım yapmak isterdim tabi morali düzelsin diye ama o zamanda bende moral 0 olurdu daha kötü olurdu kusura bakmasın

0|0
    1|4
  • yapmazdım ya çok saçma benim saçımı görünce mi üzülcek

0|1
    0|1
  • Mm hayır :(

Ama erkek olsam kesin yapardım.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Yapardım.

0|0
    0|0
  • Kelinden öperdim. Yapmazdım sanırım moral verceksem her türlü moralı sağlar onu ne kadar sevdiğimi belli ederdim de kazıtmak ona içinde bulundugu durumu hıssettırmekten başka bir işe yaramaz diye düşünüyorum.

0|1
    1|0
  • aşık olduğum biri için hiç düşünmeden yapardım

0|0
    1|0
  • keserdim tabi.

0|0
    0|0
  • yapamazdım arkadaş. ona moral olmazdı bu çünkü. ona eskiden nasıl davranıyorsam aynen öyle devam eder ne olursa olsun hiçbirşeyin değişmeyeceğini bu şekilde gösterirdim.

0|0
    0|0
    • breakıng bad de yapıyolar kardesım :D

• jesse aileden değil ama ya saymam ki ben bunu, o şerefsiz zaten walter ın karşısına çıkmayaydı bunlar olmazdı gardaş

• illa kan bağımı olcak ben seviyorum jesse yi valla

• Sende kel olunca ne olucak onu anlamadım koltuklarımı kabaracak neden yani?

2|0
    0|0
  • Bu ona suçluluk hissi verir..Yapmazdım...

0|2
    1|0
  • Hayır yapmazdım, benim saçımı kel yapmamın iyileşmesine en ufak bir yararı dokunmaz.

Ben kanser olsam ve saçlarım dökülse, sevgilimin de saçını kel yapmasını istemezdim.

0|1
    1|0
  • erkekler zaten seviyorsa bu soruya keserdim der zaten kızların cevapları önemli

0|1
    0|0
  • Bu soru bana joker'in hikayesini aklıma getirdi.

0|0
    0|0
  • Eğer saçımı sıfıra vurdurmak onu mutlu edicek gerçekten destek olacaksa yapardım ama hassas bir yapısı varsa yapmazdım dahada yıkıma götürebilir,iliğimi versem olmazmı hatta canımı ölmesin yeter ki..

0|0
    1|1
  • Millet sevgilisiyle kanseri yeniyo, bizimkiler birbirini kanser ediyo arkadaş.

0|1
    1|0
  • yanımızda kalsında kesmesine gerek yok

0|0
    0|0
  • Burada yapardım diyenlerin çoğu gerçekte yapmayacaklardır..

0|1
    1|0
  • O istiyorsa ve onun için moral olacaksa kazıtırdım kafayı. Saçlar onun hayatından değerli değil ya.

0|0
    0|0
  • alsın bu bedende yaşasın başka ne diyeyim ben ölürüm onun için

1|0
    0|1
  • hiç düşünmeden yapardım.

0|0
    0|0
  • Saç dediğin nedir ki hiç düşünmeden yaptırırdım. Tereddüt eden aşkından utansın.

0|0
    1|1
  • yapardım gercekten sevdıysem

0|0
    0|0
  • Düşünmem bile tabi ki yaparım ..

0|0
    1|0
  • hiç muhabbetini bile yapmadan kazitirdim. empati biraz empati.

empati.

0|0
    1|1
  • sevdiğim kişi ? ulan bedenimi kazırdım onun için.. keşke öyle biri olsa...

0|0
    1|1
Yükleniyor...