Leyla ile Mecnun'un yeni formatı hakkında ne düşünüyorsunuz

TRT'nin reytingleri gerekçe göstererek yayından kaldırdığı fenomen dizi ‘Leyla ile Mecnun’un çekirdek ekibi Star TV'de yeni bir projeyle ekranlara geliyor. Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu, Onur Ünlü liderliğindeki ekibin Star TV için ‘Ben de Özledim’ isimli bir dizi çekeceklerini ve yeni dizinin ekim ayında yayına gireceğini yazdı.

Ekibin kemik kadroyla devam edeceği ve bayan oyuncuların değişeceği söyleniyor sizce dizinin tadı kaçar mı yoksa izlemeye devam ederim mi diyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cekirdek kadro ayniysa cekirdegimi alip izlerim valla..

1|0
    0|0
    • A.Mümtaz Taylan,Ali Atay, Serkan Keskin ve Osman Sonant devam edecek Cengiz Bozkurt devam edecek mi bilmiyorum o olmazsa tadı olmaz Erdal Baggaal :)

• Ooo super o zaman. Bu ara eski bolumleri izlemeyi dusunuyodum. Gercekten sevindim simdi))

Erkekler Ne Diyor 3

• Format değişirse kadronun çok önemi kalmaz benim için ama aynı şekilde devam ederse bekleyenleri yine tv karşısına geçirecektir.

1|0
    0|0
  • aynı tadı vereceğini düşünmüyorum ben. yani bugüne kadar , kanal değiştirip de aynı kalan ya da güzelleşen bir dizi görmedim hiç.

1|0
    0|1
    • Kanal değiştirmek değil asıl sorun bence formatın değişecek olması işler güçler tipi bir dizi olacak deniyor ama asıl güvendiğim nokta Burak aksak'ın devam edecek olması

• asıl sorun zaten dizinin bitirilmiş olması. dizi formatına dokunulmadan , başka bir kanala geçse yine bozulurdu bence. kadrosu ne yazık ki farketmiyor.

• Tutacağına inanıyorum.. ama formatı değişceklerine inanmıyorum ve yine patlama yapacak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kadro oturduysa her yerde tutar.

1|0
    0|0
    • Cengiz Bozkurt var mı bilmiyorum geri kalan kemik kadro devam edecekmiş umarım dediğin gibi olur

• bknz kurtlar vadisi her zaman her yerde tutar. ya da çocuklar duymasın. bunalr tarihe geçtiler artık. ya da doktorlar :D izlenirler hep

• Doğru onlarında belli bir izleyici kitlesi oluştu :)

Yükleniyor...