Fikret Ormandan basın açıklaması

TFF başkanı Yıldırım Demiröreni bizzat aradım ; Yabancı kısıtlaması konusunda önümüzdeki yıllar için kararlı mısınız ? Bu karar değişecek mi diye sordum. Bu karardan dönmeyeceklerini önümüzdeki yıllar için kademeli oranda artırılacağını bildirdi. Bizde kamu oyuna bildirirz ki ; önümüzdeki yılların ve bugünün stratejisini takım sistemini bu kararı göz önünde tutarak belirledik. Karar herhangi bir şekilde değiştirilirse, kulüp olarak hukuki yaptırıma gideceğimizi bildiririz.

Böylelikle yabancı kısıtlamasından geri dönülmeyeceği kesinleşmiş oluyor. Peki takımınızda beğendiğiniz yerli oyuncunun adını ve mevkisini yazar mısınız ?

Güncellemeler:
Kurabiyeyi gönderiyoruz arkadaşlar bir üçlü çekecekmişiz

Siyaaaaaaaaaaaaaah !
Hayırlı teskereler kardeşim. :D

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• hacım o değil de son bir üçlü çekelim hazır ekip toplanmışken :)

0|2
    0|2
  • Volkan

Gökhan-serdar-bekir-hasan ali

topuz-topal-salih-emre

al işte forvette tıkandık bizim yeri forvetimiz yok ki :DDD Selçuk şahini forvete koyalım en azından orda top kaybederse sıkıntı yaşamayız:DD

0|0
    0|0
  • tüpçü gidince yabancı kontenjanı değişecek. fikret orman çok mu meraklı sanki 5 yabancıyla oynamaya. kimsenin işine gelmez bu. tüpçü gidince ülke futbolu olarak refaha ulaşacağımızı düşünüyorum.

Burak Yılmaz - Santrafor.

0|1
    0|0
    • tüpçü beşiktaştan bile 8 senede gitti hacı senıde benıde yaşlandırır orda :D

• beşiktaş'ın tüpçüye borcu vardı, gerçi hala var..o yüzden katlanmak zorunda kaldılar. bu sefer kulüpler birliği imza toplayıp seçime gidecek tff, zaten kimse istemiyor bu tipini s*ktiğimin tüpçüsünü :(

• Tolga Zengin, Kerim Frei, Oğuzhan Alparslan

0|0
    0|0
  • link izleyn adam resmen dalga geçmiş ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...