Her gün ağlıyorum,normal mi?

Nerde tenha bir yer görsem ağlarım neredeyse. Tabi ''erkekler ağlamaz,erkek dik durmalı'' kültürünün birer parçası olarak ağlayınca görülmekten korkarım. Ayıplarlar...Az önce yine 10 dakika boyunca ağladım,sanırım bu krizdi...Sebep mi? Çok,inanın çok...Anlatmaktan yoruldum artık...Çözüm mü ? İnanın yok,çok denedim...Ne olacak bu gidişatım bilmiyorum...

Güncellemeler:
Sebebi söylemek istemiyorum. Depresyondayım orası kesin de son zamanlarda kötü bir olay daha yaşadım. iyice tuz biber oldu. Çözümü yok arkadaşlar,çok araştırdım,çok sorguladım.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Alllah yardımcın olsun o zaman ne diyeyim :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkek adam ağlamazmış! Hz. Muhammed (s.a.v) ümmetim ümmetim diye gözyaşı dökmedi mi? Zilzal suresini duyunca Hz. Ebubekir hıçkırıklara gömülmedi mi? ... Hz. Ömer,efendimiz (s.a.v)'in yattığı hasırdan sırtının çukur çukur olduğunu görünce gözünde yaşlar birikmedi mi? Kabirlerin yanına varınca sakalları ıslanıncaya kadar ağlayan Hz. Osman adam değil mi! Hz. Muhammed (s.a.v) ne buyurdu hadislere Bak! ... ''Ağlayın, eğer ağlayamıyorsanız ağlamış gibi hüzünlenin. Kıyamet günündeki azabı bilseydiniz, ayakta duramayacak hale gelinceye kadar Namaz kılar, Sesiniz kısılıncaya kadar ağlardınız.'' Erkek ADAM Ağlamaz değil! Adam gibi ADAMSA ağlar! AŞK der Ağlar, AFF der Ağlar, ALLAH der Ağlar...

Not: Calintidir sana erkeklerin aglamasinda hic bir utanilcak bir sey yok diye gonderdim.

Ama neden agliyorsun ki, derdin mi var?

0|0
    0|0
  • Beni eklermisin yardimci olabilirim, icin acidi cunku

0|0
    0|0
  • sorunun ne peki

0|0
    0|0
    • Allah sabır versin sana belki ağladıkça açılırsın içinde tutmaktan iyidir

• depresyonda olabilirsin

0|0
    0|0
  • sence normal mi ?

0|0
    0|0
  • olabılır ne var ki bunda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Normal değil

0|0
    0|0
  • zaman herşeyin ilacı kardeşşş

0|1
    0|0
  • Bi sebebin var mı ağlamak için ?

0|0
    0|0
  • neden ağladıgını biliyor musun

0|0
    0|0
  • Hangi sebepten dolayı ağlıyorsun bütleremi kaldın ?

0|0
    0|0
    • büt mü ? büt nedir ki be kardeş,nedir...

• ne olduğunu biliyorum yahu,güldürdün beni :) anlatayım özelden

• Aynısı bende de oluyordu bir aralar genelde toplumdan uzak tek başında yaşamak isteyen insanlarda olur. Ben artık biraz eğlenmeme baktım arkadaşlarımla gezdim sosyalleştim bu sayede bu sıkıntıyıda atlatmış oldum. Mutlu olmak için psikolog önerileri bile var. Hatta yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim'de de Allah bize mutlu olmamız için tavsiyelerde bulunmuştur.

Yükleniyor...