Gökhan Töre nin içine Robben kaçmış :DD

Fatih Terim milli takıma en çok yakışan adam nasıl takım ruhu gelmiş daha önceki hocalar gurbeçlerin hepsini oynatıyodu bunlar türkçe bile bilmiyordu adam hoca beyler ...

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 11

• bugun hem terse hem dikine çalim atti. orta acmak icin sifira inebiliyor, olmadi ceza sahasina donup kaleye yonelebiliyor. ıki ayagi da yeterince iyi

2|0
    0|0
  • Fatih Terim Milli takıma yakışan bir hoca ollabilir ama sadece 4 maç Milli takımın başında olacak TFF başka alternatifler bulmalı

Gökhan ise sezona iyi başladı ama biraz bencil oynuyor

0|0
    0|0
    • kimi bulacak Şenol hoca yıldırım demirören varken gelmez başa

• Gökhan Töre, Arda Turan falan bencil oynamalı zaten bu oyuncuların farkı burda ortaya çıkar..

Bencil oynamazlarsa Nuri Şahin gibi kof yeteneğe dönüşürler..

• Bu adam şimdiye kadar nerdeymişte görmemişiz Beşiktaş yönetimini özellikle önder özeni tebrik etmek lazım yetenek avcılığı böyle birşey olsa gerek.

1|0
    0|1
  • ben gökhanı daha önce Milli maçlarda izlerken çok bencil biri olarak gördüm hiç beğenmemiştim ama adam kendini çok geliştirmiş helal olsun bence biliç faktörüde var oda iyi bir motivasyoncu diye biliyorum iyi bir oyuncu kazandı Türkiye

0|0
    0|0
  • Milli takım komple iyiydi bence. Eneri vardı, heyecn vardı. 90 dakika gol arayan bir milli takımı en son ne zaman izlemiştik. Gökhan töre maçın yıldızı idi bence. süper oynadı

0|0
    0|0
  • abdullah avcı sercanı,tolunayı felan alıyodu bir ara kanser ediodu beni tv başında terimin gelmesi iyi oldu ama daha erken birşeyler söylemek için

0|0
    0|0
  • İyi oynadılar bugün ama rakip de Andorra idi .. Eğer Romanya'ya karşı da güzel oynayıp kazanırlarsa...İşte o zaman bu iş tamamdır :D

0|0
    0|0
  • abdullah avcı denen cisim, sercan sararer'i oynatıyordu..bir ara manevi oğlu olduğunu düşünmeye başlamıştım.

0|0
    0|0
  • çok beğendim bu aksam

0|0
    0|0
  • güzl oytnadı

0|0
    0|0
  • bencede kardeşim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...