Bu durumda ne yapmalıyım?

nişanlım ben ve yeğeni..

yeğeni ilk başlarda çok kıskanmıştı beni istememişti neyse zaman geçti herkez kabul etti oda kabullendi derken olaylar oldu tani bu arada bizim msn konuşma geçmişimizi herkeze göstermeler bizi rezil etmeler falan...

nişanlımın köye gitmesi gerek düğünleri var bayramda da beraber gittiler köye 2 hafta beraber kaldılar bu arada onun en yakın kız arkadaşını sürekli nişanlımın gözüne sokmalar falan.. neyse şuanda da yoldalar yine takıldı nişanlımın peşine benide götür düğüne diye ben de gitmeyi çok istedim ama sadece nişanlı olduğumuz için ailem izin vermedi. Şu an yoldalar ve otobüste nişanlımın omzuna başını koyduğunu ve koluna girdiğini öğrendim allah aşkına bütün yol masraflarınıda nişanlıma yüklüyo evlilik hazırlığı içindeyiz baya bir para tutuyo yani neyse ben çok sıkıldım bu durumdan nişanlıma söyleyincede trip yapma kavga etmeyelim yıpratmayalım birbirimizi benim için önemi yok o benim yeğenim dedi. ben onların yakın olmasını istemiyorum sonuçta ben bana yapılanları asla unutmam. çok kıskancım dayanamıyorum katlanamıyorum Şu an onun yerinde ben olmalıydım bana akıl verin arkadaşlar ya ben bu kızla nasıl baş edeceğim ? şuanda nasıl bir tutum sergilemem lazım ? tatlı bir dille rahatsız olduğumu nasıl anlatabilirim ?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...