Zayıflıkla ilgili sorudan sonra hangi spora başlamalıyım?

arkadaşlar kilosuz olduğumu söylemiştim ancak çoğu arkadaşımız spor yap dedi sizce 18 yaşında 1.80 boyunda 50 kiloda olan birisi nasıl bir spor alanıyla uğraşmalı

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım bende senin gibiydim inan ne yediysem omadı gittiğim doktorlar fayda etmedi bir gün arkadaşımın vasıtasıyla psikolg'a gittim 60 kiloydum şimdi 78 kiloyum boyum 1.90 mutluyum şuan artık kimse alaycı gözlerle bakmıyor ben iyi bilirim bu dramı bu dramdan çıkmak senin elinde

0|0
    0|0
    • ruhsal birşeydir diyorsun yani anladım teşekkür ederim

• Arkadaşım insan uyurkende kilo alır ama alamıyorsun duruma bakılırsa ssk'da psikolog'a git ve gör kendini

• anladım teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• yediklerini bi gözden geçir belki yememen gerekenler vardır bide karnını dolduran şeyler ye markana yap yanında da sos ye

0|0
    0|0
    • inanır mısın hergün makarna yapıyorum :) hemde salçalı ama olmuyor :/

• bak bide hamur yemeklerini dene ekmek arası yap :D günde 3 4 kez ye 1 tabak

• önce kilo al sonra da body yap

1|0
    0|0
  • Bol bol ekmek ye sonrada fitness.

0|0
    0|0
  • daha 18sin boşver uğraşma kiloyla sınavın vardır kesin bu sene onunla uğraş sen :)

0|0
    0|0
  • bi beslenme uzmanıyla görüş derim ben. ayrıca hormonal bi problem de olabilir. tüm testlerini yaptırmadan kulaktan dolma başlama bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Protein içerikli besinler tüketeceksin... Bunu yaparken o proteinleri kas kütlesine çevirmen gerekecek. Vücut geliştirme yapacaksın yani. Kilo olmasa bile kas kütlen artar, hacimli bir vücut sahibi olursun. Dolaylı yoldan kilo alırsın. Azim...

0|0
    0|0
  • Güne en 1,5litre su, beyaz et (tavuk,balik), sebze, makarna, ton balik, çilek, ceviz, bulgur, pilinç..

Hayir: ekmek, çikolata biscuits, sekerlemeler

Kesinlikle: SU

0|0
    0|0
  • yemek ye

0|0
    0|0
  • Yüzmeye git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...