Saçlarımın çok kısa sürede uzamasını istiyorum ne yapmalıyım?

saçlarımın çok kısa sürede uzamasını istiyorum vede çok uzun olmalı ne yapmalıyım?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Malzemeler:

Sinemaki otu,badem yağı,bemiks ampül ve su

( sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz,bemiks ampül de eczanelerde satılıyor,b vitaminin ampül şeklinde olanı 3.5 tl falan ,ampülü ucundan kırıp dökersiniz karışıma).

Hazırlanışı:

1 tutam sinemakiyi bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz süzdükten sonra ılınınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın ve sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra yıkanın,haftada 1 uygulanacak..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çokmu kısa sürede :)

0|0
    0|0
  • ben sana söyliyim sevgilim için bir çok kuaföre danışmıştım zamanında saç bakımını normal yap psikolojin çok önemli dedi kafana takarsan uzamazmıs kendi hallerine bırak ve su anki haliyle kabullen en iyi sonuç burda ortaya cıkar he noldu saçı uzadımı dersen kafasına çok takıyor 1 yılda eski haline geldi yarım metre uzadı yani

0|0
    0|0
  • sev onu .

0|0
    0|0
  • yılan yağı kullan

0|0
    0|0
  • paylasimalemi.com/alternatif-tip/2149-3ayda-bele-kadar-sac-nasil-uzatilir-hizli-sac-uzatma-formulleri.html buna bak bir ?

0|0
    0|0
    • çok fotmül denedim istediğim gibi olmadı hiç biri ve her formülden sonra yıkayınca saçımın bir kısmı dökülüyodu saçlarım azaldı artık kel kalıcam :D

• saçlarını ör çabuk uzar

0|0
    0|0
  • Süt içir :D

0|0
    0|0
  • çek asıl :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yıka, yıka, yıka. Besle, yıka, inanarak yıka.

0|0
    0|0
    • yıkamakla olsa şimdiye olurdu istediğim gibi

• doktorada gittim ki :D

• Eee, büyücüye git.

Modern tıp çare bulamıyorsa alternatifi var. O da bulamıyorsa başka alternatifimiz yok. Kabulleneceksin. :)

• senin sacinin uzamasina bagli,yani gecmi uzar,tezmi uzar.zeytin yagiyla yumurta sarisini karistirb sacinin tumune vuruyorsun,sonra kapatiyorsun 15, 20dak bekliyorsun, yikiyorsun hem canli hemde saglikli sac.

0|0
    0|0
    • denedim onlar azda olsa yardmcı olabiliyo ama ben saçım yavaş uzasa bile bir yolla hızlı uzamasını istiyorum işte hem o karışımlar saçlarımı çok döküyo

Yükleniyor...