Türkiye:5 Andorra:0 Ne düşünüyorsunuz?

Goller Umut (3),Burak (1) Arda son dkda (1) Andorra gibi takıma lazımdı zaten bu kadar gol..

Umut hat-trick yapmış bulunmakta..İnsanın memleketinde bu kadar gaza gelmesini doğal buldum şaka bir yana Gökhan Töre sağ kanattan muhteşem ataklar yaptı Umut'a hakkıyla çok iyi pozisyonlar yarattı Arda çok monoton oynuyor gibime geldiyse de son golle beni mutlu etti :) Burak basit pozisyonlar kaçırsa da o da yine pozisyonunu değerlendirdi genel anlamda kondisyonumuz iyi fakat Romanya için daha fazlası gerek sanırım averaja kalmamız lazım

Basketbol kadar olmadı sanırım,neyse iyi geceler :)

0|0
10|50

En İyi Erkek Görüşü

• Abdullah Avcı | 6 Maç 7 Gol (Andorra dahil)

Fatih Terim | 1 Maç 5 Gol

söyleyeceklerim bu kadar.

5|13
    1|2

Erkekler Ne Diyor 49

• Uluslararası futbolla yaklaşık 10 yıl önce tanışan Andorra, şimdiye kadar oynadığı uluslararası maçlarda sadece üç galibiyet alabildi. Beyaz Rusya, Arnavutluk ve Makedonya karşısında alınan bu galibiyetlerin tümü iç sahada oynanmıştı. Avrupa'da en çok ceza alan takım konumunda olan Andorra, 2006 FIFA Dünya Kupası elemelerinde en çok kart gören takım olarak da tarihe geçmiştir.[1] wikiped alıntı aytıca 3.2 milyon euro değerindeki bir takıma 5 tane atmışız Brezilya'yı yenmişiz gibi sevinirler herhalde bu takımı kim bu hale getirdiyse onlar daha çok sevinsinler kına da getirecem yakında amk şerefsizleri...bunları düşünüyorum...

2|2
    0|1
  • Fatih hoca da olmasa:)

Ama asıl meyveyi Romanya ve Hollanda maçında görecez. Bence bu oyunla hala olacak iş değil.Rakip zayıftı..

Gökhan Töre ve G.Gönül ikilisi süperdi..

Hoca caneri de uyarmış galiba sadece Bek gibi oyna diye.Avcı döneminde paso bindirme yapıyordu çünkü bu maçtaysa sadece 1 şur çekti ve fazla abartmadan güzel basit bir futbol oynadı.

Ayrıca maç öncesi Umutun bu kadroda ne işi var diyenler için de Umut kapak dağıtıyor.Almayan kaldı mı? :)

Dipnot: Ömer'i neredeyse unutuyordum süper bir maç çıkardı tek kelimeyle.

3|1
    0|0
    • tekrardan okudum da ne güzel yazmışım lan yorumcu mu olsam ilerki yıllarda :Dkldsfklds

• sıradan bir maçtı hemen unutup romanyaya konsantre olmak lazım.bugün ara ara onların maçına baktım da seyirci takımını fena ateşliyor macarları sahadan sildiler

1|1
    0|0
  • Romanya bu akşam ilk yarım saatteki oyunumuzu yakalarsa paket yapar gönderir acımadan.. Ondan sonra hepimiz Fatmagül'ün Suçu Ne izleriz yeni haliyle..

Bu gecenin yıldızı Gökhan Töre bence.. Umut zaten kariyeri belli bir isim, GS'da yedekliğe üzülüyordu, kendine güvenini kazandı böylece..

Gol atmasını istediğim 2 isim vardı: Arda ve Alper.. Arda kötü değildi bu gece, golünü de attı. Alper ise kopmuş bir maça göre geç oyuna alındı..

Salı akşamı "ne olacak bu Milli Takım'ın hali" başlığında buluşmamak umuduyla :)

1|0
    0|0
  • Rakip tabi ki bizim sikletimizde olan bir takım değil ancak Fatih Terim'in oyunculara bir hava getirdiği açık. Özellikle Arda'da müthiş bir kıpırdanma var. Gökhan Töre Beşiktaş'taki oyununu aynen taşımış. Umut'un da GS'da oynamamasına rağmen gollerle moral bulması güzel oldu Romanya maçı öncesi. Salı günü dananın kuyruğu kopacak. Romanya'yı orada yenersek rüzgarı arkamıza alır ve ciddi anlamda geleceğe umutla bakmaya başlarız. Aksi halde kalan 3 maç da formalite olur. Fatih hocaya güveniyorum ben, kariyerinde bu tür kader maçlarını fazlasıyla oynamış biri olarak doğru kadroyu çıkarıp oyuncuları motive edecektir.

2|1
    0|0
  • Andorraya 5 attık diye sevinenler varsa ki var,ben ağlıyorum bildiğin köy takımına koca dünya 3.sü olmuş takım 5 atıyor sevinçten takla atacak adamlar var piyasada. Bak şmidi rakip izledim 5 top arka arkaya pas yapmadı! Arkaya etkili bir top dahi atamadı! Etkili bir ara pas dahi atamadı! Fizik gücü ölmüşler resmen! Her şeyiyle bir KÖy takımına 5 attık ama şimdi sınav diyorsan ROMANYA maçı onlar topta yapar...Seni defans yapmak zorundada bırakır dakikalarca öyle etkili toplar atarki defansın darma duman olur haa Romanyayada aynısını yaparsan alkışlarız ama yok işte toplada 7 gol atmıştık andorraya 5 gol attık falan hikayesine girersen kendini kandırırsın Romanya maçında neler olacak hep beraber izleyeceğiz onlar defansta ufak bir hata yakaladı mı bir bakmışsın Volkan topu ağlardan alıyor yok öyle umut burak gibi kaleciye takılmak hep beraber göreceğiz umarım işler yolunda gider tarih yazarız ama hiç umutlu değilim.

1|0
    0|0
  • Maçı izledim ilk 20 dakika zorlandı milli takım

Tabi kollektif futbol teknik falan derken :)

Maçın adamı Gökhan Töre olur herhalde

Romanya'yı da yeneriz inşallah

3|0
    0|1
  • ben Umut ve Ardayı beğendim iyilerdi Gökhan çok gereksiz çalımlara giriyo bazen ama genel anlamda iyi Burak baya vasat bence ayrıca Mehmet Topalında pozisyonlara katılmasına ayrıca bir sevindim Fatih Terim farkı diyorum ama tabi bu skor aldatıcı olabilir Romanya karşısında istediğimizi alırsak işte o zaman sevinebiliriz yoksa şimdi erkenden sevinirsek hevesimiz kursağımızda kalır

2|0
    0|0
  • Romanyayı da geçersek tamamdır. Gerçekten çok zevkle izledim dünkü maçı. Defans oyuncularımız bile forvete yardım ediyordu, forvet defansa yardım ediyordu (:

2|0
    0|0
  • Futbolcular ve teknik heyet orada her ne kadar ter döküyorsa, hepimizin sonuna kadar desteklemesi gerek, tebrikler Türkiye. Hep destek tam destek.

2|0
    0|0
  • fatih hoca farkı diyorum abi ben baska soze gerek yok abdullah avci siyasi tanıdıkları oldugun icin o koltuga oturdu

2|2
    0|0
  • andorranın nüfusu kadar bizim futbol oynayan sporcularımız var.andorra kim ki seviniyoruz.

sevinecek değil üzülecek haldeyiz.mahalle takımıyla oynadık-kazandık.normal sonuç.milyon avroluk futbolcularla kaybetseydik rezil olurduk..

bütün maçları alsak bile işimiz diğer ülkelerin sonuçlarına bağlı.

çıkamaz bu takım gruptan boşuna sevinmeyelim.

1|0
    0|0
  • fatih terim farkını daha ilk maçta belli etti ama bunu oyun yapısı olarak söylüyorum. Çünkü Andorra sadece bizden değil diğer takımlardan da 4-5 gol yedi zaten. O yüzden skor üzerinden değil de oyun yapısı üzerinden takımı incelemek daha doğru diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • geride kalan maçlar önemli.

1|0
    0|0
  • fatıh terım farkı bu,basımızda abdullah avcı olsa bu mac berabereydı!

1|0
    0|0
  • Takımın en durağan oyuncusu buraktı.Çabalamadı o kadar çok.Ben umuttu çok beğendim.

Gökhan sağ kanatta iyiydi.Arda'da birşeyler yapmak istedi ama yapamadı oyun sistemi oynunu bozduğu için olabilir.

1|0
    0|1
  • Şimdi herkes diyo.Anrora'yı 5-0 yendik anormal değil.Abdullah Avcı olsa 1 bile zor atardık. :)

2|1
    0|0
  • gokhan töre cok begendım arda ıyıydı burak 1 gol atabılmesı ıcın her zman4-5 net pozısyon kacırması lazım bana gore golcu degıl gs onu satmamak ıle hata yaptı romanya macından umutluyum ama takımda bır ozguven eksıklıgı vardı ilk yarı 2.yarı fatıh terım faktoru ortaya cıktı bence

1|1
    0|0
  • Kolay maçtı güzel oynadık kazasız atlattık böyle zayıf rakip karşısında yorum yapmak doğru olmaz asıl önemli olan Romanya maçı inşallah onuda kazanırsak bir umudumuz olucak

1|1
    0|1
  • sanırım sana bu cevap yeter link

1|0
    0|0
  • Bende diyorum ki Andorra kim?

Hangi mahalle takımı?

2|0
    0|1
  • Terim faktörünü romanya maçında göreceğiz andorrayı yenmezsen ayıp zaten :D

1|0
    0|0
  • Rakip'in gücü ortadaydı , sağlı sollu gelemediler mecburen jötem. dsad

1|0
    0|0
  • Haci Arda bence müthişdi ya adam tam bir lider teknik fizik olarakta iyi bence macin adamiydi.

1|1
    0|0
  • helal olsun hepsine

2|1
    0|0
  • boşuna imparator demiyoruz :)

1|0
    1|0
  • U M U T L U Y U Z !

2|1
    0|1
  • basketbolculara kafam.

1|0
    0|0
  • O değil de şu Gökhan Töre'yi Kerim Frei'yı BJK'ye kaptırdık ya GS'li biri olarak çok koydu bana. Yemişim Bruma'sını lan.

Beşiktaş'a helal olsun ne diyim.

1|0
    0|1
    • büyük konuşmamak gerek bjk resmen tüpçünün köpeği olmuş şimdiden gelecek sezon 5+0+3 sistemine göre yerli oyuncu alıyor bir de üstüne üstlük kimse yabancı sınırını dava etmesin diyor,davamız inş sonuçlanacaktır yiyorsa bjk avrupa ligine çıkarsa bir gün ki şu an küme düşme tehlikesi altındalar bakalım o zaman da fikret orman yerli mezarlığına döndü diyecek mi takımı için

• Küme düşme tehlikesi mi? Haha hiç güleceğim yoktu. BJK bu sene şampiyon olursa ki olabilir asıl bizimkiler kadro yabancı mezarlığına döndü diyecek bence.

• gündemden düşmüyor benden daha iyi haberin var bence? küme düşmeseler türkiyenin adı lekelenecek. onların avrupa gibi bir derdi yok ondan sorun yok bence..bu sene varsın şamp olsunlar..seneye takarız 4.yıldızı onların 14 kupası oluyor bizim hala 19da kalıyor.

• Gökhan Töre 3 asistle oynadı, umut harikaydı, Fatih Terim çok iyi oldu...

Romanya maçı daha belirleyici olacaktır..

NOT: Bir bayan olarak harika bir futbolseversiniz! :)

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler efendim :) umut gsde yapamadığını memleketinde yaptı,imparator faktörü de çok büyük :)

• Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 10

• Maçın ikinci yarısının başlarında uyuya kalmışım bende skorun kaç kaç bittiğine bakıcaktım birazdan. Andoraya baktım zaten çok kötü oynuyordu maçın yüzde 90ı onların kalesinin etrafında oynandı hep. Çok güzel gol pozisyonları kaçırdık biz kaçırmasaydık 5 değil 7 8 bile olurdu yani ama izlediğim kadarıyla güzeldi. En kötü maçımız böyle olsun inşallah :D

2|0
    0|0
  • dünya devini ! yendik ...

3|3
    1|5
  • Saman Alevi durumu... Yerse Hollanda'ya da atalım... Çabuk gaza geliyoruz ama takım oyunu oynayanıyoruz hep bireysel yetenekler bireysel takılıyor...

1|0
    0|0
  • bu sevincin Romanya maçında kursağımızda kalmasından korkmuyor değilim. Andorraya göre çok ataktık topa hakimdik ama Andorra Romanya değil daha çevik bir takımla karşılaşırsak bireysel azmi takım azmine çevirebilir miyiz bilmiyorum. Umarım bizim için en iyisi olur.

1|0
    0|0
  • Pek degisen bir durum olmadi cunku Romanya ve Maceristan halen onumuzde. Andorra zaten guclu bir rakip degildi...

1|0
    0|1
    • zamanında abdullah avcıyla böyle bir takıma 2-0 kazanmıştık..şu an fatih hocayla olması gereken gibi kazandık..5-0

• evet harikayız. ayrıca bundan başka sonuç beklenmezdi bizden yenmemek mümkün değil güçlüyüz sonuçta. inş devamı gelir hep böyle oluruz

1|0
    0|0
  • Gökhan Gökhan değil Robben mübarek :)

1|1
    0|1
  • Fatih hocam sebep oldu:)

1|0
    0|0
  • umarım böyle devam eder pampa :))

1|0
    0|0
  • Zaten biz anca andora 5 atarız