Fatih terim ilaç gibi mi geldi ne dersiniz galatasarayın forvet hattı coştu

andora türkiye maçı 5-0 bitti maçın yıldızı kimdi?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Umut Bulut

2|2
    0|2
    • sen benim cevabımı kaldırdın kendin sorundan ama bak ben öyle yapmadım

• senin soruya cevap vermiş kız sanırım sende güya cevabını kaldırmışın ben öyle anladım nispet yapmış küsüp gitmiş ahahahahaha :)))

• Sana şunu söyleyeyim ben soruma yapılan cevaplarda küfür olmadığı sürece kaldırtmam zaten cevabı kaldırma gibi bir imkanımda yok

Kısacası cevabını kaldıran ben değilim

Erkekler Ne Diyor 19

• gökhan töre ve umut iyiydi.Abartılmamalı sadece 85 bin nüfusluk ülkenin takımını yendik

1|2
    0|1
  • Maçın kilit adamı Gökhan Töre oldu 3 asistle çok iyi gelecek vadettiğini gösterdi. Diğer oyuncuların umut bulut harıç performansını beğenmedım

1|2
    0|1
  • maçın yıldızı fatıh terım,umut 3 gol attı... abdullah avcı olsa kesin onun yerıne abudık kubudık bı adamı oynatırdı forvetde...

0|0
    0|0
  • gökhan töreydi bence beşiktaşlı değilim ona dayanarak söylediğimi sanmayın bir çok golde payı vardı onun dışında çok mucadele etti :)

1|1
    0|1
  • abartmayın rakip andoraydı

1|1
    0|2
  • İlaç kelimesi bile yanında hiç kalır.Biraz daha becerikli olsak 6-7 olurdu.

0|1
    1|0
  • farklılık olduğu bir gerçek ama önemli olan romanya maçı

0|2
    0|0
  • tabi canım ya imparator geldi sonuçta varlıgı yeter milli takıma daha durun siz önemli olan salı günü olan romanya macı onu yenmemiz laızm

0|0
    0|0
  • Arda TURAN bence maçın yıldızıydı :)

0|2
    1|1
  • iyi oynadık basit bir maçta asıl maç salı günü romanya ile bakalım hayırlısı.

0|0
    0|0
  • TAMAM ,Fatihin Aslanları :)

0|1
    0|0
  • Andora , zaten herkesten 4-5 tane yiyiyor , bugüne kadar 17 gol yedi ve gol atamadı...puanı 0

0|1
    0|0
  • her ikiside desek

0|0
    0|0
  • Andorrayla oynadık. Hollandayla değil.

1|1
    0|2
  • Milli takımın başında ben de olsam Andorra'yı yenerdim herhalde.Salı günü görecez ilaç mı değil mi ...

1|0
    0|4
  • fatih terin farkını ilk maçta gösterdi...

0|1
    1|0
  • ne kadar abarttınız buldular kek gibi takımı attılar 5 tane :)

0|0
    0|0
  • salı günkü maçtan sonra öğrenicez

0|0
    0|2
  • Atana degil attirana bak bos kaleye kör nenemde atar

1|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Andorrayla oynadık arkadaşım ayıptır rakip bildiğiniz takıma bak bizim bir oyuncumuzun yıllık ücreti tüm oyuncularının ücreti kadar. 3 asist var meydanda Gökhan Töreye ait.

0|2
    1|1
  • gökhan töre iyidi ama andora gibi bir takımı 5-0 yenmemiz de anormal bir durum olmamalı

1|2
    1|1
  • daha erken sanki ...

0|0
    0|1
  • Allah kerim Fatih TERİM

2|0
    0|0
  • fatih terim doğru seçimler yaptı

1|1
    0|0
Yükleniyor...