Fatih terim ilaç gibi mi geldi ne dersiniz galatasarayın forvet hattı coştu

andora türkiye maçı 5-0 bitti maçın yıldızı kimdi?

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

• Umut Bulut

2|2
    0|2
    • sen benim cevabımı kaldırdın kendin sorundan ama bak ben öyle yapmadım

• senin soruya cevap vermiş kız sanırım sende güya cevabını kaldırmışın ben öyle anladım nispet yapmış küsüp gitmiş ahahahahaha :)))

• Sana şunu söyleyeyim ben soruma yapılan cevaplarda küfür olmadığı sürece kaldırtmam zaten cevabı kaldırma gibi bir imkanımda yok

Kısacası cevabını kaldıran ben değilim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• gökhan töre ve umut iyiydi.Abartılmamalı sadece 85 bin nüfusluk ülkenin takımını yendik

1|2
    0|1
  • Maçın kilit adamı Gökhan Töre oldu 3 asistle çok iyi gelecek vadettiğini gösterdi. Diğer oyuncuların umut bulut harıç performansını beğenmedım

1|2
    0|1
  • maçın yıldızı fatıh terım,umut 3 gol attı... abdullah avcı olsa kesin onun yerıne abudık kubudık bı adamı oynatırdı forvetde...

0|0
    0|0
  • gökhan töreydi bence beşiktaşlı değilim ona dayanarak söylediğimi sanmayın bir çok golde payı vardı onun dışında çok mucadele etti :)

1|1
    0|1
  • TAMAM ,Fatihin Aslanları :)

0|1
    0|0
  • abartmayın rakip andoraydı

1|1
    0|2
  • farklılık olduğu bir gerçek ama önemli olan romanya maçı

0|2
    0|0
  • İlaç kelimesi bile yanında hiç kalır.Biraz daha becerikli olsak 6-7 olurdu.

0|1
    1|0
  • tabi canım ya imparator geldi sonuçta varlıgı yeter milli takıma daha durun siz önemli olan salı günü olan romanya macı onu yenmemiz laızm

0|0
    0|0
  • Arda TURAN bence maçın yıldızıydı :)

0|2
    1|1
  • Andora , zaten herkesten 4-5 tane yiyiyor , bugüne kadar 17 gol yedi ve gol atamadı...puanı 0

0|1
    0|0
  • her ikiside desek

0|0
    0|0
  • iyi oynadık basit bir maçta asıl maç salı günü romanya ile bakalım hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Milli takımın başında ben de olsam Andorra'yı yenerdim herhalde.Salı günü görecez ilaç mı değil mi ...

1|0
    0|4
  • Andorrayla oynadık. Hollandayla değil.

1|1
    0|2
  • fatih terin farkını ilk maçta gösterdi...

0|1
    1|0
  • ne kadar abarttınız buldular kek gibi takımı attılar 5 tane :)

0|0
    0|0
  • salı günkü maçtan sonra öğrenicez

0|0
    0|2
  • Atana degil attirana bak bos kaleye kör nenemde atar

1|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Andorrayla oynadık arkadaşım ayıptır rakip bildiğiniz takıma bak bizim bir oyuncumuzun yıllık ücreti tüm oyuncularının ücreti kadar. 3 asist var meydanda Gökhan Töreye ait.

0|2
    1|1
  • gökhan töre iyidi ama andora gibi bir takımı 5-0 yenmemiz de anormal bir durum olmamalı

1|2
    1|1
  • daha erken sanki ...

0|0
    0|1
  • fatih terim doğru seçimler yaptı

1|1
    0|0
  • Allah kerim Fatih TERİM

2|0
    0|0
Yükleniyor...