Derslerde nasıl başarılı olabilir ve sınıfını nasıl gecer

benim kardeşim 9 sınıfta kaldı bu snee tekrar edicek derslerden korkuyormus sınıfı nasıl gecebilir derslerde nasıl başarılı olabilir tesekkürler

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence sınıfta kalıyosa okumasın demek ki çalışası gelmiyordur. başka birşeye yatkındır yatkın oldu şeylerin üstüne gitsin hiç değilse severek yapar. yoksa zorla okuyup birşey anlamıyorsa boşuna zaman kaybı olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Önce çalışırken sıkılmaması ve istemesi gerekir dikkatini başka şeye vermicek

0|0
    0|0
  • hergün , günde sadece 2 saat çalısırsa (aynı zmanda gerizekalı değilse) taktir alır

0|0
    0|0
  • boşa kafasını yormasın ne kadar çalışırsa çalışsın bir hoca çıkar kalır :)

0|0
    0|0
  • bu sene bence daha kolay geçer sonuçta aynı konuları görecek, tabi eğer geçmeyi kafasına korsa

0|0
    0|0
  • Aklınn eşğn kndeyse zor geçersin .d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben bu sene 11 e geciyorum 2 senedir kullandıgım bir yöntem var günde fazladan calısma falan degil. okulda sadece 1 defter kullansın. fakat her dersin kendi defrei evde olsun okulda o tek deftere yazsın sonra eve gelip tek defterdekini derine göre kendi defterine yazsın ;)

0|0
    0|0
  • zamamnında yat derste dinamkik olmak için ve süt iç ondan sonra canın sıkılsa bile dine illa seveceğin bir konu çıkar ve bağlanırısn

0|0
    0|0
  • Zamanın da bende sınıfta kalmıştım. 11 dersten kaldım lise değiştirdim teşekkürle geçtim :D sınıfta bir tek ben teşekkür aldım :D eski lisemde ki arkadaş ortamı kötüydü o yüzden çalışmıyordum. yeni lisede çalıştığım için çok iyi bir dereceyle geçtim

0|0
    0|0
  • dizini kıırp calıscak hacı bunun baska hiçbi formülü yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...