Sevgilinizin arkadaşlarını tanımak sizin için ne kadar önemli ?

Sevgilinizin arkadaşlarını tanımak, onlarla tanışmak sizin için ne kadar önemli ? Sevgiliniz istiyor diye bazı arkadaşlarınızı ve özel dostlarınızı hayatınızdan çıkarırmısınız.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaa tabii ki tanımam şart ! Hani bir söz vardır bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye.. arkadaş çevresi bozuksa bir daha o tür insanlarla arkadaşlık yapmamasını isterim ve evet sevgilim de benim çevremde yanlış birini görse ve arkadaşlığımı bitirmemi istese kabul ederim.

0|1
    0|0
  • Kimsenin zevki için arkadaşlarımla aramı bozmam. Ama sevgilim isterse tanıştırırım elbette, tanımaya hakkı var.

0|0
    0|0
  • hepsini tanımak bilmek isterim. yeni bir isim duyarsam bana neden bahsetmedin derim hatta. sakıncalı dost ve arkadaşlarım yok. ama yine de istemezse eğer arkadaşlarımı hayatımdan çıkarabilirim. dostlarım için çok sağlam bir neden gerekli.

0|1
    0|0
  • Ben tanışmama ve tanıştırmama taraftarıyım.

Öyle yavşak bir zamandayız ki, kimseye güven olmuyor.

Gereksiz bir eylem. Bakın kendi dalganıza. O dalgaya şahit eklemeye ne gerek var?

0|0
    0|0
  • önemli olurdu .

0|1
    0|0
  • Cok önemli..

0|1
    0|0
  • tanışmak tanıştırmak bence olması gereken şeyler insan hayatında ki insanın nasıl bir ortamda bulunduğunu ve vakit geçirdiği insanların kalitesini merak eder ama yakın arkadaş ve özel dostalrını çıkarmasını talep etmem bence edilmemeli de hee eskisinden az görüşmesi rica edileblir ama diğeri bence çok yanlış ve zaten çıkarmam da

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostlarımın bir yanlışı varsa çıkarırım , ama sırf öylesine istiyor diye arkadaşlarımdan vazgeçemem . Ayriyetten arkadaşlarını tanımak isterim nasıl insanlarla takılıyor diye ona ve ilişkimize zararı olan insanları hayatımdan çıkarmak isterim .

0|1
    0|0
  • Özel dostlarını hayatından çıkar derse anında onu hayatımdan çıkarırım. Dostlarım daha kıymetli sevgiliden.

0|1
    0|0
  • Önemsiz.

0|0
    0|0
  • Önemlidir tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...