Kızı kucağıma alamadım kendimden utandım .

Çok güçsüzüm hiçbir işi beceremiyorum resmen, bugün bir kızı kucağıma alacaktım kaldıramadım kız 60 kilo kendimden utandım 3 aylık amatör bir spor geçmişim var kas var kollarımda sırtımda filan ama güç yok sporlada iç içeyim nerde eksiğim var benim doğal kas yapıyorum ama güç yok inşaatta mı çalışıyım sırtımda taş mı taşıyım napıyım ?

Güncellemeler:
Kız benim sporcu olduğumu biliyor belim ağrıyor filan dedim hamlıkta vardı kandırmaya çalıştım büyük ihtimal inandı öyle düşünüyorum . Kaldırırdan kaldırmadın işine geldi gibisinden konuştu . Ama gerçekte olan güçsüzüm .

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• bileklerin güçsüzdür hocam.bende sporla uğraşıyorum az biraz kas var ama bilekleri geliştirmeden bir işe yaramaz.

1|1
    1|1
    • Eksileyen ben değilim .

• Valla ben vermem bilgi bilgidir doğru olsa yanlışda olsa +1 benden .

• sıkıntı yok eksileyeni bir bulsam kafa göz girişicem :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Kızın yüz ifadesini merak ediyorum

1|1
    1|2
  • Niye kucağına alacaktın ki kızı? :)

0|0
    0|0
  • Şu an sesli gülüyorum abartısızzz.:D

1|0
    0|1
  • amacın neydi :)

0|0
    0|0
  • kızlar güler geçer boş ver

0|0
    0|0
  • 60 kg normaldir kaldıramaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• güç dediğin şey kemikle alakalı kardeşim. küçükken kemikler iyi gelişmediyse , naparsan yap gücünü fazla artıramassın

1|1
    1|0
  • Birşey olmuyorsa ya olmaması gerektiğindendir ya da daha iyisi olacağındandır.Takma kafana

1|1
    1|0
  • hemoglobin yüksek olcak, önemli olan kan değerleri. kardiyo kas, ama sabit tempo değil nefes nefese kalacağın şekilde. ciğer , arpa falan ye.

0|0
    0|0
  • 5 set şınav çek hergün, hatta yumruğunun üstünde çekmeyi dene, biliyorum eksileyen sen değilsin bunun için mesaj atma :D

0|0
    0|0
    • Birader ben hergün akşamları yatmadan 20 şınav çekiyorum elime kickboks bandajı takıp yumruk üstünde çekiyorum .

• setleri arttır, 20 de düşük, en iyisi spor salonuna yazıl güç arttırmak istiyorum de işi uzmanına bırak

• Herkes Clark Kent değil gardaş

0|0
    0|0
  • ozaman biraz vücut yap dambılla başla kolların zayıfsa sonra zaten gelişmeye başlar

0|0
    0|0
  • taş taşı kankeyta

0|0
    0|0
  • ayıp be kardeşim

0|0
    0|0
  • üzüldüm kardeş

0|0
    0|0
  • demekki kasların kaldırman ıcın yeterlı sevıyede degıl. Bılek,kol omuz ve sırta agırlık vermeye bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...