Onun sizin için yaratıldığını nasıl anlarsınız?

bi kıza baktıgınızda bu kızın sızın ıcın yaratıldıgını nerden anlarsınız veya kızı neye gore secersınız :)

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk anlamında; bir kızın bana bakışlarından,gözlerindeki pırıltıdan çok etkilenirim.Çünkü kızların ruhları bir erkeğe karşı aşkı başlattığında ,bakışlarının pırıltısıda değişiyor.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Totocux

1|0
    1|0
  • Her seferinde benim için yaratıldı sanarım ama hep yanılırım. İnatçı ve artist bir yapısı yoksa kafa uyuşmaya başlar. Duyarsız olmamalı. Saygı olmalı. Empati ve merhamet şart.

2|0
    0|0
  • nefes almasından

3|1
    0|0
  • zayıfsa saçları dolgun ve güzelse kesin benim için yaratılmıştır :D :D

1|0
    0|0
  • Böyle bazı kızlar var iki kişinin yaptığına inanmak mümkün değil, sanki yapım aşamasında ekip çalışmış.

1|0
    0|0
  • gözüne baktınmı onu sol yanında hissedersin sen aşkı seçemessin o seni bulur

2|0
    0|1
  • Bu bir histir esasında belli bir kriter gerektirmez. Bazen hiç kriterine uymadığı halde bununla evlenmeliyim ben diyebilirsin :)

1|0
    0|0
  • bir kızın davranışına ve düzgünlüğüne bakarım birde herkesin kendi fikri tabii uzun boluyu zayıf olmasına bakarım

1|0
    0|0
  • 1,fizigine 2,gözlerine ,3,konusmalarına

1|0
    0|0
  • zeki olcak abi gerizekalıysa istediği kadar güzel olsun yinede ilgimi çekmez.güzellik gelip geçici.

1|0
    0|0
  • Ayakları yere bassın, hafiften dik başlı olsun...

1|0
    0|0
  • beni güldürüyordur ve ben karıştığımda giyim kuşam vs gibi oalylarda beni sinirlendirmiyordurD:

2|0
    0|0
  • o kadar gelişmiş yaratıklar değiliz. :(

1|0
    0|0
  • bıyık yoksa oldu bu iş

1|0
    0|0
  • kezban değilse anlarım :)

1|0
    0|0
  • hahaha :D:D:D site full of abaza :D:D :D:D:D

1|0
    0|1
  • ruh ikizimse

1|0
    0|1
  • çok seçenekli bir soru tatlım bu soruyu yanıtlamak için biraz sapık olmak gerikli bence :P

0|0
    1|0
  • kız benle ilgileniyorsa, tamamdır benim için yaratılmıştır :p kızın güzel olması onu seçmeme için yeterli :p teşekkürler.

0|0
    1|0
  • Anlayamazsın şartlar kendi kendine gelişir.

0|0
    0|0
  • Yüzü ve fiziği güzel kızların hepsi benim.. aşk yaşamak adına takılmamak gerek

0|0
    0|0
  • Bu biraz sacma diil mi sence de :) Benim için yaratılmış felan?

0|0
    0|0
    • yoo bence gayet mantıklı bence sen ıyı okumamıssın bıdaha oku :) tavsıye

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...