Kapat

Değer verdiğini hissettirmek iyi midir ?

önce ilişkimde çok değer verdim fedakarlık yaptım sevdiğimi belli ettim ayrıldı benden zor kendime geldim şimdi yeni ilişkimde sevdiğimi belli ettirmemeye çalıştığımı farkettim ama bu aralar benle eskisi kadar ilgilenmiyor sorsam mı bu aralar ya dışarı çıkıyosun ya başkasıyla konuşuyosun ya da benle konuşmak mı istemiyosun diye düşünceleriniz neler

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Soru sorma,bence ilgilen tatlı bir bakış tatlı bir dokunuş eğer aynı duygular içtenlikle gözlerinde gülümsemeyle yanıt veriyorsa seni hala seviyor ama hiç bir tepki vermiyorsa birşey sorma biraz kenara çekil..Onun sana yanaşmasını bekle..Baktın hiç olumlu birşey yok..Pek fazla umursama..

1|0
    0|0
    • bi aydır uzak mesafedeyiz şimdi aramızda mesafeler var

• Ona karşı duygularını frenle ve başka kalbine uygun birileri olsun ve olur inşallah.Bende de benzer oldu ve kız sakın bir daha arama yazma dedi ve o günden itibaren 1 kere olsun yazmadım ama ara sıra aklıma geliyor.Fakat hiç sormadım.Onun da beni pek düşündüğünü de zannetmiyorum.İlk defa hayatım boyunca bir kız sevecektim sevebilecektim vede sevilebilecektim. :(

• Alışırsın,bende en son konuşmamdan,ilgilenmemden bu sene kasım ayın da 1 yıl olacak.Ogün o sözü söyledikten sonra tamamen soğudum ve hiç 1 kerede olsa sormadım.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• çok iyi değildir... aşırısı karşıdakini vazgeçilmez hissettirir

1|0
    0|0
  • iyidir iyi:D

1|0
    0|0
  • Değer vermeyip sadece verseydın ısler belkıde bu noktaya gelmezdı. asdf

1|0