Sizi Spora Motive eden Kisiler

Spor yapan Arkadaslara sormak istiyorum.

Sizi Spora Motive eden Kisiler varmi? Futbolcu olsun, fark etmez.

Beni şahsen Zyzz diye bir Genc Spora Motive etdi. Onun Videolarina ve Resimlerine bakarak gaza geldim. Önceden ne Spor yapardim, ne Yemege dikkat ederdim. Simdi 4 Seneye yakin olcak, Bodybuilding yapiyorum. 130kilo ile basladim. Su an 83kiloyum. Zyzz Madde kullaniyordu, ben o Kötü Yanlarini alışkanlık etmedim ama. Gercekten Zyzz sayesinde başka bir Insan oldum. U Mirin' Brah?

Arkadaslar siz kac kilo ile basladiniz ve nekadar verdiniz, gelistir diniz? Sizin icin Spor ne Ifade ediyor? Benim icin bir Yaşam felsefesi. Burda Hava atmak icin yazmiyorum. Başardıklarım zaten beli. Ama baska Arkadaslarin Başarilarinida dinlemek isterim. Hanimlar olsun Erkekler olsun, fark etmez. :)))

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• ben istemeye istemeye geçen Şubat ayında başladım çünküartık 73 kilo olmuştum :S şu an 54 kiloyum ...

öyle ünlü biri yok ama bu kadar kilo vermeme sebep olan ve sporu bu kadar sevmeme Tae-boo ve Cem hocadır. malesef özel sebeplerle gittiğim salonu bırakmak zorunda kaldım :( 1 ay kadar dinlenip başka bir salon bakıcam

0|0
    0|0
    • 73kilodan 54de. Cok şahane bir Sonuc. :)))

• evet bencede :) ama ara vermek zorunda kaldım çok üzülüyorum.. şimdilik haftanın 4 günü parkta 1 saat kadar koşuyorum ama umarım en kısa sürede iyi bir salon bulabilirim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Annem terlikle arkamdan geldiğinde nasıl koşuyorum. Hüseyin Bolt abi halt etmiş yanımda

0|0
    0|0
  • Serhat Çetin

0|0
    0|0
  • arkadaş çevrem sağ olsunlar koşu ve yüzmeye gideriz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• hayatım boyunca spor yapan bir kişi olarak şunu çok iyi biliyorum.İnsanın içinden gelen bir teşviktir bu

0|0
    0|0
    • Sende Hakklizin. Insanin icinde yoksa, olmaz zaten. Ozaman bu benim icimde yatiyordu heralde. :))))

• beni spora teşvik eden bilek güreşi yapan bir arkadaşımdı Spordan önce 77 kilo civarındaydımşu an70 kiloyum 3 senedir yapıyorum doğal olarak baya bir gelişim sağladım şuan daha fazla ileri gitmiyor vücut doğal en fazla bu kadar oluyor ek takviye almayı düşünüyorum kışın daha sağlam antremanlar çıkararak daha ileriye gidicem antremanlarım şuan baya bir ağır zaten karakterimde baya değişiklik oldu evrim geçirdim resmen

0|0
    0|0
  • Herhangi bir Kişi değil; Yaşama Arzum

0|0
    0|0
Yükleniyor...