Akrep hanımları özlellikle sorum size!!!bir bakarmısınız?

arkadaşlar şimdi bir kimse sizi çok seviyor size aşık sizinle konuşmaya başlıyor zamanla sizde onu seviyorsunuz onu sevdiğinizi ona çok güvendiğnizi ona çok değer verdiğinizi söylüyorsunuz gerçek samimi duygularınızla konuşamadığınız zamanlarda bir iki gün mesela seni çok özledim diyorsunuz o kadar aranızda sıcaklık var ama eski yaşadığınız biri sizin duygularınızla oynuyor ve aileniz bunu duyuyor ve acılar çekiyorsunuz bu çocuk ta ondan sonra karşınıza çıkıyor ve başta yazdığı güzellikler oluyor ve bu ailevi durumdan dolayıda gizli konuşuyorsunuz ve yine ailve durumdan dolayı iki ay kadar konuşuyorsunuz duyulma öğrenilme durumu ortaya çıkıyor bir hafta görüşmeyelim diyorsunuz ve bir daha aramıyorsunuz bu çocuk size ulaşıyor bir şekilde ama başkasını seviyourum deyip terk ediyorsunuz hiçbirşey demeden ortada sorun yokken gidiyorsunuz bırakıp sizi seven kişiye rağmen başkasına aşık oluveriyor aşık olduğunuz kişiye gidiveriyorsunuz ama aşık olduğunuz kişi sizi seveni bırakıp gitmeye değmiyor taa en başta reddeliyorsunuz ortada kalıyorsunuz ne yaparsınız?pişman olup tekrar sizi gerçekten sevene dönermisiniz? ya da en azından bir özür dileeyim bir konuşayım belki olumlu birşey olur dermisiniz? ya da baktınız onun size karşı yaklaşımları var size yaklaşmasına izin verir misiniz? madem geliyorsun gel kendi içinizden herşeye yeniden başlarım dermisiniz?...yada başka ne yaparsınız?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• baskasina asikken beni seviyor diye dönecegimi pek sanmiyorum öyle bir sey yapicak olursamda üzerinden biraz müddet gecmesi gerekir.. biri olmayinca digeri mantiginda degilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...