Anlayamadığım Bir İnsan Ciddi Yazılar Yazın ? ! :/

Konuya giriyorum en son olayı anlatayım zamanında 3 kağıtçı aşırı çapkın ve yalancıydım sevdiğim kızla çıkıyorduk 5 yıl oldu arada kavgalarımız küslüklerimiz oldu bu son barışmamızda yalansız dolansız başladım sadece o dedim çok ilgi gösteriyorum sıkıyosun diyor az gösteriyorum sevmiyosun diyor buluşalım diyorum müsait değilim diyor buluşma teklif etmeyincede beni özlemedin diyor çözemedim kız yok diyelim ama sanırım aşığım aptallaşıyorum bunda bir kolye almıştım hediye verdim 2 3 gün hiç yazmadı 3. günün öğle saatlerinde geldi bak kolyeme filan dedi gülümsüyordu iyiydi hiç çıkarmadığı kolyesini çıkarmış benim aldığımı takmıştı ertesi gün ise öğle saatlerinde konuşurken gelmiş bişey söyliycem diyor bişey dicem üzülmek yok dedi söyle dedim yatmda hç kmseyi istemyrm dedi bende tamam çıkarım hayatından dedim al işte

hayatmda kalman

içn illa sevglm olmn grekmyo nrmalde knuşablrz dedi bende Dün başkaydın buqün başka nerden çıktı bian ne deqişti dedim we tatlı bir cevap aldım :@ ya nasl dün başkaydım dün aşkm canım cicim mi diyodum alla alla

söylemek istedim

kimseyi istemiyorum yapamam ben dedi ( Dedi ve dedim sözcüklerini çok kullandım kusura bakmayın Düşüncelerinizi Alabilirmiyim )

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...