Akşam yemeklerini hep kocanın içinden gelerek ve severek yapmasını nasıl değerlendirirsiniz?

Konuyu dallandırıp, budaklandırmaya gerek yok. İçinizden geldiği ve nasıl algıladıysanız soruyu öyle cevaplayın. Soru ise çok basit ve açık:

Evli ve mutlu olunan bir yuvada akşam yemeklerini hep kocanın içinden gelerek ve severek yapmasını nasıl değerlendirirsiniz?

* * *

Not : Kişilik bozukluğu algısıyla değerlendirmenizi istemiyorum, severek ve isteyerek yapan bir erkek...

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• sıkarım o yanakları tencereyi tutan ellerini öperim! yardım ederim yemeği yapmasına.

yemek yapmaktan hoşlanan erkektir işte veya bana zahmet olmasın istiyodur. buna kötü düşünülmez.

0|1
    0|0
    • Çalışan bir eş misiniz o kocaya, acaba? :)

• Amin... Şık cevabınız ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

• ben teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 10

• benim için hoş olabilirdi sonuçta erkek aşçı daha çok :) ama ona yardım ederdim

0|1
    0|0
  • bence süper birşey

0|1
    0|0
  • Öyle kocaya kurban olunur. :)

0|1
    0|0
  • neden yapmasinki bence gayet güzel bisey

0|1
    0|0
  • valla süer olur:D:D:d

1|1
    0|0
  • Valla keşke öyle bir kocam olsa:)) Yemek yapmaktan hoşlanan bir adam olarak değerlendiririm.

0|1
    0|0
  • Benim babam da bazen hazırlardı çok hoş bişey bence

0|1
    0|0
  • insan severek isteyerek yaptığı birşeyde neden böyle bir soruya gerek duyduğunu anlayamadım.

0|1
    0|0
    • Dışarı gören biri olarak sizin bakış açınızı merak ettim?

• anlatmayın mutluluğunuza nazar değmesin.eşiniz çok şanslı birisi

• Ben bekarım ve yemek yapmayı bilmiyorum. Dün yemek kitabı aldım, yalnız yaşadığım için artık dışardan yemek hem madden hem de psikolojikmen beni etkiledi. Kitapyurdundan kitap aldım ve evlendiğimde tüm yemekleri bilen biri acaba eşim nasıl karşılardı diye şimdi düşündüm, sordum? :)

• ben severım

0|1
    0|0
    • Sevdiğiniz gibi ek olarak siz neler yapardınız, ona? :)

• Hala yurtdışından eş arayan ve Türk kadına az bir mutluluğu çok gören ülkem erkeklerinin gözüne sokmak gerekir cevabınızı...

• :)

• Benim sevgilim işte :D

0|1
    0|0
    • Çok şanslısınız... :)

• Şık cevabınız ve yorumlarınız için teşekkür ederim...

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim babam yapıyor yemeği çünkü annem işten daha sonra eve geldiği için :)

0|1
    0|0
    • Annemizin takındığı tavır nasıl amcabeye? :)

• Saygıyı özümsemiş bir aile, amcabeye gönülden teşekkürler...

Yükleniyor...