Kapat

Evli olmadan evli gibi hayat yaşayabilme imkanınız olsaydı, ne yapardınız?

Eğer evli olmadan çocuk hariç her manada evli gibi bir hayat yaşama imkanınız olsa evlenmeyi düşünürmüsünüz?Yada evlenirmiydiniz?

Güncellemeler:
Herkesin kültür yapısı farklılık arz edebilir.Düşünmem ya da düşünürüm cevap budur yani.Neden diye birşey sormamıştım sanırım.

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• aslına bakarsan mantiken sadece rsmiyet var arada fakat birşeylerin boku çıkmasın diye bir takım kanun ya da gelenek görenek denilen şeyler var bunlar insanların hayatlarını düzgün bir şekilde yürütmesi için uygulanan uygulamalar misal evlilik denen şey olmasaydı herkez herkezle birlikte olurdu en ufak bir zorlukta ayrılırdı ayrılan insanın adı dula çıkmazdı rahat rahat herkez bir biriyle olurdu hayvanlardan bir farkımız kalmazdı ama işin içine gelenek görenek adetler kanunlar girince iş değişiyor ... zorluklarla mücadele etmek zorunda kalıyorsun... yani işin kolayına kaçmıyorsun...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Adı evlilik olan şey resmi olunca neden insanlara batıyor hiç anlamadım. Biriyle beraber yaşamayı düşünürsem evlenmek de bana ağır gelmez.

0|0
    0|0
    • Boşanmak için dava açmak zorunda kalmıyorsun, Nafaka ödemiyorsun, Maddi-Manevi tazminat ödemiyorsun, Kazanmış olduklarının yarısını ayrıldığın kişiye ödemek zorunda kalmıyorsun...Bu kadar neden yeterli mi?

• Evlenmeden yaşamam .

0|0
    0|0
  • dinen sakınca olmasaydı insanlar zaten evlenmezdi sanırım

1|0
    0|0
  • Evli gibi yaşayınca evliliğin ne anlamı kalıyor ki?

0|0
    0|0
  • evwet evlenrdm

0|0
    0|0
  • evlenmeden evli gibi yasamak dogru degil

0|0
    0|0
  • evlenirdim)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çocuk yapmaya ve aile kurmaya karar verdiğim zaman evlenirdim, başka türlü düşünmezdim.

0|0
    0|0
  • Evlenirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...