Konuştuğu kızlardan herhangi biri olmak istemiyorum.

Anahtar gibi sadece kaybolduğunda aranan biri olmak istemiyorsan;

Nasıl olsa hep o paspasın altındadır rahatlığını vermeyeceksin kimseye sözden anladığınız üzere bir erkeğin seni cepte bilmemesi için neler yapmak gerekir ? o izlenim oluşsun istemiyorum facebookta bir eğitim sınav sayfasında biriyle tanıştım 2 3aydır falan konuşuyoruz iletişimimz güzel birbirimizde telefonlarımız var beni beğndiğini söyledi kameradan da görüşücez bned ona alıştım hergün mesajlaşıyoruz bir gün bu kıza teklif edersem kabul eder diyip kullanmasını istemiyorum napmalıyım ona çok ilgim belli olmasın beni cepte bilmesin yedekte tutmasın istiyorum bazı erkekler bunu çok yapar

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• bence bunu düşünmen bile seni başkalarından bir adım önde yapar. doğru yoldasın, oyunu kurallarına göre oynayanlardansın. ne yapacağını az çok bilirsin. arada bir cevap verme, sonra meşguldüm pardon de arada bunu yapabilirsin.

onun dışında briyle karıştırmış gibi bir konuyu sorabilirsin geçen gün bana söylemiştin ya vs vs. o sendin değil mi, ayy pardon yaa rkadaşımdı o tamam flan. ama kıskançsa bu yemez duruma göre oyna işte :) iyi oyunlar

1|0
    0|0
    • canım evet temkinli adım atmaya çalışıyorum son dediğini biraz açarmısın nasıl yani biriyle karıştırmış gibi yap demişsin ne gibi bir mesaj atıp konu açabilirimm biraz kıskançlık vardır evet :)

• bunu söylersem beni başka erkeklerle knuşuyo sanırsa peki canım

• işte 2.si tehlikeli dememin sebebi bu. sen değildin o esraydı yaa flan diyebilirsin o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 5

• aşık ol sen bence

0|0
    0|0
    • aşık olursam iyi mi olacak sanki evet isterim aşık olmayı sempatik çocuk ama o da olsun

• onda hoşlantı varr sevme yok daha öyle bir şey söylemedi

• söyler inşallah nediyim hoşlanan sever ya

• seçici ol ;) sen seç, o değil

0|0
    0|0
    • nasıl yani :)

• ciddi katılıyo musun dediklirime dalga geçmiyosun dimi mantıklı bu yaptğımm :)

• Ona istediği herşeyi ver hiç düşünmeden

0|0
    0|0
    • verirsem beni her konuda cepte bilir o zaman ama hem vermek derken

• ben ondan çok hoşlanıyorum beğendim ama kendimi ağırdan satayım derken kaçırmakta istemiyorum ya da her şeye olumlu konuşupp basit görünüpp tamam bu kız oldu ddirtmekte istemiyorumm ortasını nasıl tutturucam sorum bu benimmm sizlere fesatlk yokkk onunla sevgili olmayı istiyorm ben

• Çılgınca aşk yaşamalı ve istediği herşeyi yapmalısın

• aşık ol bencede

0|0
    0|0
  • bunu onada açık açık söylemelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• pek fazla değer verdiğini göstermemmek sevdiğini sık sık belirtmemen sensiz olamam gibicesinden kelimeler kullanmaman gerekir

1|0
    0|0
    • sevgi yok daha ama sadece 2 kez onu beğndiğimi söylemiştimm

• hm erkekler genellkle böyle sözlede hemen değişir

Yükleniyor...