Kızlar ağzı bozuk erkeklere nasıl bakarlar?

evet sorum gayet acık örnegın arkadasınız vardır erkek sınıf yada cevredende olabılır bu kişinin ağzından agza alınmayacak turde laflar cıktıgını görduguuzde ona bakısınız nasıl olur sızce

birkaç ornek verim a...ko. s..tir. bu tazrda laflardan bahsedıyorum o agzı temız sandıgınız kısılerden bu laflar cıktıgını dusunun yada denk geldıgınız olaylarda tutumuznuz ne oldu o tür kişilere ne gozle baktınız ve uzaklastınızmı

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• kşiden kşiye degşirr ama itici olablyo ama erkek arada abartmamk kaydyla küfretmeli

0|0
    0|0
    • ya normal dozda olabılırde ısın ıcıne cınsellık turunde laflar gırınce kızların ne dusunduklerını merak edıyorum

• çok degsk ve kaba kelımeler kullanırsan crkn olur

• yle ama bunu kullanan cok kısı var ınan kufurunde bır sınırı var ama bunlar sınırl<arı cokk cokk zorlayan turde kelımerr yanı ben demıs olsam yanımdada bır bayan olsa o kızın suratına bakamam

Kızlar Ne Diyor 12

• erkekler kendi aralarında bu tür şeyleri sık sık söylüyorlar hadi bunu anlıyoruz ama ortamda bir bayan varken söylenilmesi hiç hoş değil o kişiden soğumama neden olur benim.

0|0
    0|0
    • kendı arasıdna bıle demesın edpsızlık bence

• yakisana yakistigi gibi...

0|0
    0|0
    • ya şimdi bir erkek olarak pekte hos bulmuyorum bu tazr lafalrı yanında kız olan bırısının a... k..yum demesını yada baska seyelr demesını

• valla ben alıştım sevgilim beni kıskanınca ona ters bir laf ettiğimde hemen küfrü basıyor ilk başlarda azarladım taviz vermedim baktım kendini tutamıyor bıraktım alıştım ama aşırıya kaçamıyor izin vermiyorum ::)))))

0|0
    0|0
    • bence iyi bısey degıl bu hareketler yarın ona bakan sanada iyi demez çünkü böyle birisinin sevgılısıde ka..ar felanderler senınde adın çıkar şahsengeneldede öyle düşünürler hep düzgün olsa bunun işi ne gibi laflar çok deniyorduremınım

• iyide başkasının yanında etmiyor zaten yanlızken başkasının yanında rencide etse ne işim olur onunla

• Sevmem ben öyle ağzı bozuk erkek.

Allaha'a şükür sevgilim öyle değil.

Ağzı bozuk mu onu bile bılmem lan demişliği yok bana.

0|0
    0|0
    • sana demeye bılrı ama erkekler arasında yada etrfata bu sekılde ıse senı tebrık edıyorum ;) hemn evlene bılrısın o kısı ıle ;)

• İnşallah:)

• Hiç hoşuma gitmez.Kendini düzgün konuşma kelimeleriyle ifade etmekten aciz insanlar küfür eder

0|0
    0|0
  • sevmem pek işim olmaz.

0|0
    0|0
    • seven kişi zaten tahminimce hayatının hatasını yapandır

• bakmam ben öyle erkeklere :D

0|0
    0|0
  • Mumkunse olmasin.

0|0
    0|0
    • olmasın dersen olmaz zaten ama bakıyorsun kıza melek gıbı duran kısı erkekler arasında agzından gun gormemıs kufurler cıkartıyor

• çevremde yok öylesi bakamıyorum:)

0|0
    0|0
    • takdır etıım senı temiz çevre temiz toplum yani :)))

• kendi aramızda konuşabilir (küfür anlamında değil) arkadaşım, ama toplum içinde asla yapmaz, yapsa beni bulamaz.

0|0
    0|0
    • sebce senın yada senın duyacagın sekılde konusmasıda normalmı sonucta senı ona onuda sana yakıstıranlar ne dusunecek hadı onu gecelım edep kurallarınca normalmıdır boyle bısey bence bu tur seyelrın hepsınden uzak kalmak ıyıdır arkadasın senın sectıgın ksııdır ve nerde ne yaparsa bır nevı senı temsıl eder bana gore

• anladım ::)) genel anlamda küfredeni kimse kabul etmez galiba, etse bile kıçının zorundan eder

• :)

• pis derim ona ben pistir evet pis pis konuşmasın kelimelerini yıkasın pis olmasın pis pis

0|0
    0|0
  • itici bnceee

0|0
    0|0
    • hemde ne ıtıcı erkek olarka bır kısının agzındanb...kkk akmasını hiç iyi bulmuyorum herseyın bır dozu var bencede

Erkekler Ne Diyor 4

• "küfür, burjuvazinin ağzında bir lağım çukurudur... küfür, işçi sınıfının ağzında bir çiçektir!"

Can YÜCEL

1|0
    0|0
  • güzel sözler varken küfürlü insanlardan ve küfürden uzak durmakta yarar var herzaman

0|0
    0|0
    • dogrudur ınsanın basına ne gelırse agzından gelır buda en baş sebebıdır

• rica ederim aynı gürşte kişileri görmek gerçekten mutluluk verici bir olay ;)

• evet aynen katılıyorum keşke herkezin fikirleri bu şekilde ilerlesede kötü sözcükler unutulsa

• bakarlar değil bakar

0|0
    0|0
  • Güzel bakmazlar a.q...

0|0
    0|0
    • yani sende lafın içine ettin :))))

• Espri algısı kimsenin yok bu sitede kafası mı basmıyor yoksa iq ları mı el vermiyor anlamadım...

• i.q leri fazla olduklarındadndır ;)

Yükleniyor...