Cevap verin lütfennnnn

İnternetten tanıştığınız bir erkek size ben ciddi düşünebileceğim birini arıyorum zaten derse tanışmak isterim derse inanmalı mıyız tanışmak?yaşı da 25 üstü bu arada

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• "ciddi isen ben annemle gelicem sende annenle gel"

de ozaman anlarsın nekadar ciddi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kişiden kişiye değişir 25 üstü ise ciddi düşünebileceğim dediyse bana pek yalanmış gibi gelmedi hatta ben bir sitede bir kaç hoşlandığım kızlara samimi bulduğuma göndermiştim daha kimseden cevap gelmedi inanmıyorlar pek sana kalmış biraz ölç tart bence hemen olmaz deme de ne dersen de ...

0|0
    0|0
    • hımm ciddi beraberlik olabilir diyen erkekler mevcut o zaman ama tanımak lazım tabi

• ya tabiki de her internetteki kötüdür demek doğru bir söz olmaz ama dediğim gibi tanımak lazım tabi ben bir kıza öyle eskişehirdeyken yazmıştım biraz ama kız söledi iki günde biter dedi üzülürsün :) şimdi başkası olsa belki kıza kendini daha iyi tanıtabilirdi ama bende pek kendimi sunma olmadığı için çok iyiniyetli olunca olmuyor erkek azcık kurnaz olmalı :)))

• farkındamısın ama haberlerde evlenme umuduyla kızlara tecavüz edip bırakan erkekleri dolu ! benden sana tavsiye,internette tanıştığın erkeklere sakın güvenme.Bide 25 taşındaymış.İyi biri olsa zaten sevgili bulabilirdii.Demek ki var bir yamukluk.Kendine dikkat et sakın gitme yanına

1|0
    0|0
    • evet ama iki kişyle çıkmış mesela sadece ama aileler sorun çıkarmış..

• Valla sen bilirsin ama gitme

• ama onla bunla birlikte olmuş aynı zamanda :)

• Aynı benim gibiymiş böye durumlar için en güzel yol acık alanda bir kafeteryeda buluşmak ve gelirken ondan vukuatlu nüfus cüzdanı örneği getirmesini istemek. yoksa vay halinize :))

0|0
    0|0
    • sizde mi internetten biriyle tanışp evlenmek istediniz?

• Yok yok siz kızlar o cümleden onu anlarsınız zaten püüf noktasıda bu siz olaya ciddi baktığınız için kolay kapma yöntemleridir bu. O kişi ciddi anlamına gelmez senin güvenini kazanmak ve isteğini alabilmek için en güzel cümleyi kurmuş. sonrasını düşündüğünü sanmıyorum

• olabilir evet

• 25 Yaş üstü olarak konuşuyorum. 5 parmağın beşide bir olmadığı gibi insanlarda bir değildir.

Yakından tanımak gerekli :)

0|0
    0|0
    • ya ciddi düşünür müsünüz diyelim ki kız iyi biri bunu soruyorum ben ?

• hmm o da öyle bir arayış içindeymiş öyle dedii

• Tanımaya çalış bakalım Belki ciddidir :)

• Az önce elemanın sorduğu kız senmisin yoksa facebook ta isteği bekleten ? mmm

0|0
    0|0
  • bu siteden mi?

0|0
    0|0
  • bu dünya da babana bile güvenme derler:D tedbirli ol, güvenme demiyorum ama:P

0|0
    0|0
  • eknsidini görmeden memlekitini bilmeden neyin nesi öğrenmeden asla uygun olmaz biz erkekliğimzle güvenemiyoruz siz nasıl hemen güveneceksiniz

0|0
    0|0
  • denemekten kimse ölmez tanış daha iyi tanı

0|0
    0|0
  • sanal alemde kimseye güvenmem ama tanımak için bir şans verebilirsin nede olsa herkes bir şansı hakediyor

0|0
    0|0
    • yani olabilir mi doğru söylemiş olabilir mi bir erkek?

• erkeğe göre değişir anlayamazsın hemen bir şans ver o kadar yakınlaşma zaten tanıdıkça doğru mu diyor yalan mı diyor anlarsın

• evet haklısın

• Kız senle bende tanışabilir miyim :D 25üstüyüm :P ehehehe

0|0
    0|0
    • ya soruya ii bakın yaa ciddi düşünür müsünüz sanaldan bir kızla?

• hahah evet de ben korktum bii güvenmek zor yaa

• belli olmaz :D evlenmişssin 1 yıl sonra görürüm o zaman seni :D

• bu sanala güvenme sen çok

0|0
    0|0
    • neden ciddi düşünmez mi bir erkek sanaldan bir kızla?

• bende güvenmiyorum güvenmem çok zaman alır yaa

• o zaman bence sanalı bırak realde ara

• niyetler pek belli olmaz sanalda

0|0
    0|0
  • olabilir insana bağlı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle güvenme! Neden deme sakın anladın sen onu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben olsam güvenmem .

0|0
    0|0
    • nden tanımayı hiç düşünmez misin

• Çok erken daha ama

• evet orası öle

• sakın internette tanışma olaylarına girme,her türlü bok var

0|0
    0|0
  • tedbiri elden bırakmadan görüş..halka açık bol kalabalık olsun ama:)

0|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum güvenli degil bence adam gibi reelden tanısmak en iyisi.

0|0
    0|0
  • erkege bagli

herkese inanma bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...