En son ne zaman başarı hazzı hissettiniz?

En son ne zaman nerde veya nasıl bir başarı kazandınız ve bu size nasıl hissettirdi?:)

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• 5 ay önce falan sanırım.Muhteşemdi o duygunun yerini veren başka bişey yok başarmanın hissi çok farklı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 1.sınıfta okumayı öğrenen ilk kişi olduğumda...

0|1
    0|0
  • En son kavanozuğun kapağını açtım, bu başarı bana çok haz verdi, ne kadar güçlü olduğumu bir kez daha hissettim.

2|1
    0|0
  • üniversiteyi kazandığımda :) o günden bu zamana 4 yıl geçti hiçbi icraat yok

0|1
    0|0
  • yeri ve zamanı hatırlamıyorum ama gerçekten güzel bir duygu :))

0|1
    0|0
  • 3 yıl önce üniversiteyi kazanınca başarılı olduğumu düşünmüştüm.Darısı bu yıl kpssye.

0|1
    0|0
  • başarının peşinde olmamanın verdiği başarı..Bir başarı elde ettiğimizde muhakkak başka bir başarısızlığıda elde edeceğiz..Bu nedenle gerçek mutluluk için çabalamalı fakat başarı arzusunun peşine köle olmamalıyız..

0|0
    0|0
    • Elbette ama amaçsız bir insan pili bitmiş bir oyuncağa benzer. Dünya da ki mutluluğunda mutsuzluğunda kaynağı amaç ve umuttur. Başarı arzusunun peşinde köle olmak tartışılır ancak hayatını başarı üzerine kurmuş bir çok insan vardır. bu hayatın her alanında bir başarı olabilir. başarıya köleliğin nasıl olacağını bilemiyorum..

• dün :) anlamsız bir tebessüm vardı yüzümde :D

0|0
    0|0
  • annem sayesinde hiç bir zaman. ben ne kadar okul birincisi dershane birincisi olsam o hep neden daha iyisi olmadı der mutlu olmaz.

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Alesi kazarak Yüksek lisansa kayıt yaptırdığım zaman. Hoş bir duygu. Yıllarca açık öğretim okuduktan sonra bir çok arkadaşımın açık öğretimden nasıl yüksek lisansı kazanacaksın demelerine rağmen kazanmak çok güzel bir duyguydu.

0|1
    0|0
  • en son bilardoda arkadaşların hepsini yenmiştim yenmek güzel bişey

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • bugün hem terfi hem atamam geldi

0|1
    0|0
  • sıçarken :D

0|0