Takımınızın filmi çekilse izler misiniz?

Yerli sinema sektörü son zamanlarda çağ atladı.Nerdeyse hergün yeni bir film vizyona giriyor.Fakat futbolla yatıp kalkan ülkemizde bu türde film bulmak zor.

27 Eylül de vizyona girecek olan 'Benimle Oynar Mısın ?' da bunlardan biri.Beşiktaşlı olmayı, semt adabını ve Çarşı ruhunu izleyiciye yansıtacak link

Siz takımınızın nasıl bir filminin çekilmesini istersiniz?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• izlemem mi tabiki izlerim Beşiktaşımı:)

1|3
    0|0
  • Eğer Salih Kuşu filmi gibi salaklığın önde gideni bir film de Galatasaray bayrağı çöpe atılacaksa hayır olmasın,tamamen aşağılamaktır bizi gündemde bu kadar şike haberi dolanıyorken FB adına

link

0|2
    1|1
    • dizilerde seviye ergen style oluyor zaten.Sinemanın farkı ortada.Bu filmi izle bence

• dayına selam söyle sana sahip çıksın ağzından birşey kaçırma sakın gençliğine yazık olmasın:)

• allahım :)

onlar da fena bjkli ya..sorma bu dayım büyükte 19luk dayım rüyasında bile sayıklıyordu anasını satım asadsfdg yok ya stadda bşe yapmam ben :D

• bu film, fanatizm üzerinden güzel gişe yapacağı benziyor

0|3
    0|0
  • izlerim

1|2
    0|0
  • uyy karadeniz filmleri hoşuma gidiyy da :D trabzobzonla ilgili film nasıl olabilir ki ya klasik karadeniz işte :)

0|1
    0|0
  • İzlerim tabi. Çok güzel olur.

0|2
    0|0
  • ben bu filmi kesin izlerim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Vizyona girsede gitsek .

1|2
    0|1
  • evet izlerim

0|2
    0|1
  • Yerli sinemayı izlememin tek sebebi bu tarz film olur. onun dışında benden uzak olsun

0|2
    0|0
  • Tabi ki de izlerim kim izlemez ki :) Galatasaray'ım hakkında kuruluş yılları ile ilgili film çekilmesini isterim. Fenerbahçe ile ilk buluşmamıza kadar çekilmesini isterim ilk filmin. O yıllar gerçekten çok etkileyici :)

0|1
    0|0
  • cok merak ettim izleyecm,sorduğun iyi olmuş

0|2
    0|1
  • çok isterim bu filmi de izleyeceğim çok güzel bir filme benziyor..

1|1
    0|1
  • Eskisi gibi taraftar değilim...

0|2
    0|0
  • Galasına bile giderim.

0|1
    0|0
  • zaten çekildi ; İMALATI HARBİYE ANKARA SULTANİSİNE KARŞI ;)

0|1
    0|0
  • kesinlikle izlerim . Almanya'da çekildi zaten Cimbom'a

0|1
    0|0
  • çok isterim bunuda izleyecem

0|2
    0|1
Yükleniyor...