Baştan cok sevdıgınız ,surprızler yaptıgınız.yanında kendınızı kaybettıgınız ama sonrasında samımı olunca

bazen onunla gorusmek ıstedgınız sogudugunuzu hıssettıgınız bırı oldu mu olduysa sonrasında noldu? bır kızın sevısmesı gecmısı sızı soguttu mu?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• dediğini yaşadım, ben bir akrebim. avlamayı severim, avladıklarımın tadına bakarım ve bırakırım. hepsini yemem.

0|0
    0|0
    • baktıgındada sogursun sanrm.nasl bıryle evlenrsın

• seven aşık kadın zor kadın nasıl olur peki sevdiğinin gözünde? fikrini alabilir miyim

• zor kadın anlaşılmaz olmak zorunda değil ama çantada keklik göremeyeceğim kadındır. yeri geldiğinde sınırları hatırlatan, çizgiyi çeken kadındır. sürekli zor kadın da çekilmez, yerine göre zor olacak.

Erkekler Ne Diyor 10

• evet ve genelde kafa yapısı kaynaklı...Yani istediği kadar güzel, masum, sempatik olsun kendi fikirleri yoksa, sürekli sıkılıp beni de geriyorsa, kısaca "boş"sa birdaha görüşme sürelerini uzatıp, bir bahaneyle kolaylıkla eker, kendime uygun biriyle vakit geçiririm .

0|0
    0|0
  • bir kızın geleceği olamadığınız sürece geçmişinde yaşarsınız.

0|0
    0|0
  • sevişmeyi bilmesi uçuracağını gösterri sen bilyormusnki :)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :DDDDDD

0|0
    0|0
  • İnsan ulaşamadığı her şeyin DELİSİ, ulaştığı her şeyin NANKÖRÜDÜR.” Pablo Neruda

0|0
    0|0
  • seviştikten sonra genellikle hep soğumuşumdur onunla aynı ortamda bulunmak istemem

0|0
    0|0
  • oldu olmasınada genelde geçmiş ya da sevişme değil birtakım takıntılı tavırları soğuttu

0|0
    0|0
  • hiç böyle sktiri boktan durumlara girmedim (:

0|0
    0|0
  • Mutlu olman gerek. Nerede yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • çook oldu sogutur tabı gecmısı hemde nasıl sogutur silersin telini 2 dk sonra unutursun

0|0
    0|0
    • ne kdr uzn cıkmstnz ayrldgnla

• unutmak kolay oldumu sncta uzun sure cıktgn bırını unutablrmsn hemen

• unuturm tabi geçmişi kotu ıse baskalarının 1 2 gecelık gordugune ben askım dıyemem onurumu ıncıtır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...