Level1 den level10 a kadar olan surecde kişide oluşan değişimler hakkında düşüncenız nedir benimki şöyle :)

level durumuna göre değişen cevablara bakıyorumda lvl 1 kapanırsa kapansın lv9 da çok mulayim cvblar :)

level 1 =aman kapanırsa kapansın hesabım diyerek verilen cevaplar

lelevl2 ve level 3 = bir lvevel4 olayım cinsellğin ananası babası ben olacağım :)

level4 level5 level6 = aman şimdi hesabı kapattırmayalım düzgün konuşalımda

level7 level8 level 9= gece yatarken lan acaba hesabımı su cvebdan dolyı kapatrlarmı paranoyası

level10 =ben kralım ya da kraliçeyim ben nedersem o olur havası aman bir yanlışda hesabın kapatılarak havasının alınması :P

sizce nasıl sıralama size göre de bölemi :P

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Level 1: Dur bir bakalım kim var kim yok diyerek site gezilir, her yer didiklenir, cevaplar baştan sağma verilir

Level 2 : Sitedeki üyeler tanınmaya başlanır cevapları incelenir sitede nasıl davranılacağı kestirilir,

Level 3: Üyemiz ya komik cevaplar, sivri cevaplar verip fenomen olmalı ya da akıllıca cevaplar verip aranan olmallı

Level 4-5-6 : Üyemiz artık gurulara özenir cevaplarını toparlar siteden uyarı gelmemesi için uğraşır.

Level 7-8 : Az kaldı be, üyeciğimizin artık sitede belli bir yeri vardır bu level'a gelmek için en az 3 ay uğraşmıştır boru mu?

Level 9: Üyemiz artık dananın kuyruğunu koparmıştır, sürekli profilini inceler kıçı kalkar üyemizin, egosu tatmin edilir, "ben neymişim be " nidaları eşliğinde sitedeki sorulara cevap verir cevaplarına en az 3 + verilir.

Level 10: Artık üyemiz sağda solda çıkan saçma sapan reklamlarla uğraşmak zorunda kalmıyordur artık üyemiz göçebeliği bırakmıştır sitedeki yeri kesinleşmiştir.

Not;: Ben ne uğraşıyorum lan bunlarla, koy ...tüne rahvan gitsin zaten siteden yüzüncü kez atıldım bu da 101.hesabımdır.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Mülayim cevap verdiğim görülmüş şey değil.

1|0
    1|1
    • ee boru değilsin süper modsun nede olsa burda bızı ezersınz kendinizn vur patlasın çal oynasın yaparsınız benım kaldırılan sorulrımdan birtanesinii siz sen sorsan hatta araya ana avarat katarak kufrude bassan bişey yapmassınz sizin adaltetınız kendinizi yalanmı

• anlaşıldı anlaşıldı sende laf çok icraat yapacak yürek yok

• İcraat yapmak için nedenim yok.

Dediğim gibi bizi ya da siteyi fazla ciddiye alıyorsun ki ben kendi cevaplarımla bile dalga geçiyorum.

Biraz daha sakin ol bence kendi keyfini kendin kaçırıyorsun.

• aynen öyle durup dururken aklıma geliyo :)

0|1
    1|0
  • Hiç 6-7-8-9-10 olmadığım için onlara cevap veremeyeceğim ama hiç cevaplarımdan dolayı hesabın kapatılacağını düşünmedim, hala cinsellikte sorum yok :D

0|1
    1|0
  • üşenmedin bunları mı düşündün yazdın, level yüksekliği sadece daha uzun süre burada olunmasının göstergesi benim için.

0|1
    1|0
  • guru olmak hiçbir bok değilmiş genşler.. kendimi 4 çoçuklu evli bir kadın gibi hissediyorum amaç yok birşey yok..

0|1
    3|0
  • iyi idare ederr

0|1
    1|0
  • Hayır değil hiç bir değişiklik oluyor :D

0|1
    1|0
  • level 1 = alayınızı gömerim

0|1
    1|0
  • 5 puan kalmış bir sonraki levele..hadi bişey yaz ki atlayalım her level boyunca bizimle dahası:)

0|0
    0|0
  • Bir ayda level 7 hicbise yok sıkıcıydı

0|0
    0|0
  • level 1 = Yeniyim ben :) Kedıcık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim Level 1'im = Level 8'im. Hep aynı gittiğim için, miniklerden "bayık" "spesifik oğlan" "pörsümüş herif" gibi bir sürü laf yedim. Her level değişmek daha iyi olsa gerek :)

Level 8 kısmı doğru olmuş ama :) Hala hesabımın kapanmadığına şaşırıyorum, çok fazla sert cevabım var çünkü, lafımı esirgemiyorum. 6-7 ay öncesine kadar yönetim bunlara acımazdı, "Kaba yorumların kaldırıldı" postaları gelirdi, üç uyarıyı alınca gidiyordun. Bu sefer n'oldu da tolerans tanındı, hala anlamadım. Her an bu hesap kapatılır havasındayım zaten :) Kapatılırsa da xperleri başka üyeye miras bırakmak isterim, siteye vasiyet özelliği lazım ahahah

0|0
    0|0
  • Level 1=Bu ne saçma site.

Level 2=Şu kıza arkadaşlık isteği göndersem kabul eder mi ki? Ama etmez o ya leveli yüksek onun.

Level 3=Aman bütün sorulara cevap vereyim de level 4 olayım.

Level 4=Heh ben bu şu kategoriye bakıyım.

Level 5=Level 5'e geçmeye gerek yoktu ya hadi bakalım.

Level 6=Lan var ya en çok ironiyi ben yapıcam sitede en'li sorularda hep benim adım yazılacak.

Level 7=Şu siteye bir bakayım.

Level 8=Dur şunların hepsini ekleyim levelim yüksek artık.

Level 9=Havalı saatlere hoş geldiniz.

Level 10=Leveli yere yakın olandan korkcan.

0|0
    0|0
  • Saçma bunlar.

1|1
    1|0
  • level 1 abiler ablalar bana yardım edin level 10 siz kimsiniz olum

0|1
    0|0
  • sitenin exper zirvesinde bulunan kaç tane hesabın gümlediğine şahit oldum emeklerin hiç oluyor bir anlamı yok...

0|0
    0|0
    • burdakı adalet dağıtanllrın imandan yoksun vijdan eksiği kişlrdn olunca çok şaırma dostum :)

• iyi kaldrmamışlar o sorunu dine dulman bunlr cunku bnimde kaldrılan sorulrm çoğu diin üzerineydi :)

• bunun gibi onlarca sorum bulunuyor arı kovanına çomak sokuyorum şeytanın kovanına çomak sokuyorum arılar vızıldıyor ama vız gelir sadece bir arı vızıltısı iğneyi gösteriyorlar ama sokucak cesaretleri yok:))) link bu soruyu günün sorusu yaptım soruya cevap yok apışıp kaldılar sadece zırvaladılar:))))

• hep bir hesap kapatılma korkusu var sende.

hiç alakası yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...